Garsenybės ( peržiūros)
 

POP žvaigždės tampa skulptūromis

Garsenybės       2011 08 16
 
 

Mes juos matome spaudos puslapiuose, internete, per televizą, jų dainas ar interviu girdime radijo eteryje, o kai kuriems paprastiems mirtingiesiems pasiseka juos pastebėti gatvėje, tačiau skulptorius Daniel Edwars mano, kad to negana.

 

46 –erių metų vyras iš Konektikuto, JAV, garsėja savo pop žvaigdžių skulptūromis, o jo naujausias darbas, pavadintas „Justin and Selena as One“ (iš anglų kalbos: Justin ir Selena, kaip vienas), vaizduoja apsinuoginusį visų pasaulio trylikamečių dievaitį Justin Bieber su jo mergina Selena Gomez. Kalbėdamas apie konkretų kūrinį skulptorius teigia, kad jis norėjo parodyti jaunosios kartos žvaigždučių tapimą sekso simboliais: „vos sulaukus pilnametystės jie ima fotografuotis nuogi ar kažkas panašaus. Jie priversti šitaip elgtis, nes žiniasklaida to tik ir laukia. Viskas jau nuspręsta.“

 
Šaltinis: www.culturekiosque.com
 

 

Menininkas yra įamžinęs ir daugelį kitų garsių asmenybių – Martiną Liuterį Kingą, Robertą F. Kennedį, Fidelį Kastro, princą Harį (kurį jis pavaizdavo mirusiu), Hilari Klinton, Opra Vinfrei, tačiau didžiausią šlovę bei susidomėjimą Daniel Edwars atnešė dviejų garsių blondinių skulptūros – gimdanti Britney Spears bei mirusi Paris Hilton.

 

Prigesusi pop princesė Britney Spears įamžinta skulptūroje „Monument to Pro – Life: The Birth of Sean Preston“ (iš anglų kalbos: monumentas gyvenimui: Sean Preston gimimas). Daniel Edwards kūrinyje amerikiečių atlikėja gimdo savo pirmagimį sūnų, kurio susilaukė su savo trupės šokėju Kevin Federline. Menininkas teigė, kad jis norėjo įamžinti mergaitiškos pop ikonos tapimą motina, nes jį asmeniškai nustebino jos nėštumas.

 
Šaltinis: www.culturekiosque.com
 

 

Paris Hilton skulptūra yra natūralaus dydžio, o paveldėtoja joje mirusi, iškėtusi kojas ir dėvinti karūną. Rankoje Paris gniaužia mobilųjį telefoną, o šalia yra jos čichuachua veislės šunelis Tinkerbell. Menininko idėja buvo atkreipti visuomenės dėmėsį į jaunas moteris, kurios vairuoja išgėrusios – Paris Hilton buvo nuteista už šį nusikaltimą ir kurį laiką praleido kalėjime.

 
Šaltinis: www.culturekiosque.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: POP žvaigždės tampa skulptūromis
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Garsenybės   2012 12 14
Garsenybės   2012 11 29
Garsenybės   2012 11 26
 
   2012 11 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos