Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Balandžio mėnesio „Jurgita“: kelionė į džiungles...

Žurnale   Jurgita   Jurgita   2012 04 16
 
 
DŽIUNGLĖS – viena karščiausių  šių metų pavasario/vasaros mados sezono tendecijų. Pitono ir krokodilo oda, leopardo kailis, indėniškos plunksnos – egzotika, neretai balansuojanti ant beskonybės ar perdėtos prabangos ribos, bet sugebanti užhipnotizuoti tūkstančius žmonių. Dėl vintažinių leopardinių kailinukų greičiausiai susipeštų ne vienas gatvės mados medžiotojas ar pop scenos „liūtė“, be to, paklauskite bet kurios mados žurnalo darbuotojos ar ji turi bent vieną leopardo rašto daiktą? Aišku, kad turi! Taigi, mados guru šį sezoną tikrai neišsivers be animalistinių ir floristinių elementų, todėl mes, kaip ir daugelis pasaulio mados žurnalų, šį mėnesį desperatiškai neriame į mados džiungles.Pakeliui užsukame ir į laukinę Pietų Ameriką. Meksika, senoji actekų civilizacija, Frida Kahlo ir deginantys čili pipirai – dar viena mūsų šio mėnesio inspiracija. Be viso to, jūsų dar laukia trys interviu. Progresyvaus lietuviško mados ženklo „Pando Pants“ kūrėjai – elegantiški pankai su toli siekiančiomis idėjomis ir tvirtu požiūriu į tai, ką daro; fenomenalus britų muzikantas Jamie Woonas, apšildęs net pačią Amy Winehouse, ir jo muzikiniai „everestai“ bei miesto džiunglėmis motociklu lakstantis Rimas Bružas, kątik išleidęs unikalią knygą – visi jie atsidūrė mūsų taikinyje. Tuo tarpu, aktorius Vytautas Rumšas pristato savo TOP3, o mūsų grožio ekspertai stoja į kovą su celiulitu, griauna mitus ir pateikia išsamią šio keisto „defekto“ anatomiją. Tuo metu mes – tris dienas iš eilės spoksome į žirkles su kaukole ir „triname“ „Mados infekcijos“ kėdes, stebėdamos podiumą. Šviežias kraujas, veteranai, skandinavai, įdomi vyriška mada ir keistas inkliuzas – Fashion TV kolekcija. Ko gero, didžiausias šio mėnesio nusivylimas... Na, bet mes labiau mėgstame skaityti, nei apkalbinėti. Taigi, kaip visada...

Įdomaus skaitymo ir teisingų pasirinkimų!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: www.jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Balandžio mėnesio „Jurgita“: kelionė į džiungles...
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos