Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Birželio mėnesio „Jurgita“ – apie aksesuarų istoriją ir šiuolaikines tendencijas

Žurnale   Jurgita   Jurgita   2011 06 10
 
 

Aksesuarų anatomija... kaip gimė ir vystėsi aksesuarų mada? Kaip keičiasi pauošalai, be kurių istorinių laikų ir šiuolaikinių moterų apranga neįsivaizduojama? Pjūvis, kertantis per papuošalų rinkas, formas ir medžiagas. Tai mūsų šio numerio pagrindinė tema. Žinomi Lietuvos aksesuarų kūrėjai ir gamintojai mums papasakos apie aksesuarų gamybą ir jų keliones po pasaulį. Papuošalų geografija išsiplės nuo Vilniaus iki pat Niujorko. Tačiau apie viską nuo pradžių. O pradžioje – naujausios mados tendencijos, įtakingiausių dizainerių kolekcijų modeliai ir mūsų kruopščiai parinkti pavyzdžiai iš parduotuvių. Taip pat ruošimės vasaros festivaliams ir analizuosime hipių stilių, atkeliavusį tiesiai iš griausmingų Vudstoko laikų. Sugrįšime ir į Paryžių, kuriame kadaise gimė ekstravagantiškasis art deco stilius. O Vilniuje susitiksime su lietuviško dizaino „betmenu“ – tai mūsų superherojus Marius Bartkus, nuo galvos iki kojų paniręs į grafinio dizaino vandenis. Dar šniukštinėsime po Vilniaus loftus ir užsuksime į fotografų apdovanojimus. Iškart po to išsiruošime į naujų kultinių daiktų medžioklę, pristatysime madingų sodo daiktų koncepciją, taip pat nersime į lietuviško dizaino „mišką“. Matuosimės ir fotografuosime mums puikiai pažįstamų dizainerių Dianos Kuzmickaitės ir Aušros Urbanavičiūtės naujosios kolekcijos kosminius modelius bei daugybę papuošalų, esančių šio numerio mados fotosesijų puslapiuose.
 

Gero skaitymo!
 

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: www.jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

 

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Birželio mėnesio „Jurgita“ – apie aksesuarų istoriją ir šiuolaikines tendencijas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos