Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Gegužės mėnesio „Jurgita“ – apie keliones ir pavasario mados tendencijas

Žurnale   Jurgita   Jurgita   2011 05 13
 
 
Artėja ilgai laukta vasara, kai daugelis mūsų planuojame atostogas. Visi mes skirtingi, tad ir poilsį kiekvienas įsivaizduojame kitaip. Vieni atsipalaiduoja ravėdami daržus pas močiutę kaime – kiti gulėdami sausakimšame Baltijos paplūdimyje, treti trokšta ištrūkti iš įprastos aplinkos ir renkasi astostogas užsienyje. Šį numerį dedikuojame pastariesiems ir primygtinai siūlome paskaityti numerio temą, kurioje kelionių specialistas Julius pataria, kaip keliauti pigiau. Kad neskaudėtų galvos kuo apsirengti per atostogas, patikrinome lietuviškas parduotuves ir parengėme Jums daug pasiūlymų, atsižvelgdami į naujausias mados tendencijas. Pasiknisome ir internete, kur radome tikrai įdomių daiktų ir už prieinamą kainą.

„Jei keliauti, tai kuo toliau“, - nusprendė mūsų mados ekspertė Sandra ir susiruošė... į kosmosą. Būtent apie kosmines tendencijas ji parengė mados istorijos rubriką. Fotografas Erikas keliauti įvairiausiomis transporto priemonėmis privertė fotosesijos modelį, o britų kulinaro Gordono Ramsey receptai padės Jums susipažinti su įvairiausiomis pasaulio virtuvėmis.

Nepamiršome reportažo apie neįtikėtinai sėkmingą „Supermodels“ atranką, į kurią suvažiavo garsiausių modelių agentūrų atstovai iš viso pasaulio. Lankėmės renginiuose, kur ieškojome stilingai apsirengusių žvaigždžių. Stilingųjų ieškojome ir Vilniaus bei Kauno gatvėse.

Tiek daug visko nuveikėme, tad pats laikas pagalvoti ir apie atostogas... Juokaujame, žinoma. Gero skaitymo!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: www.jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Gegužės mėnesio „Jurgita“ – apie keliones ir pavasario mados tendencijas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos