Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Į TEMĄ – GROŽIO PEILIS. Kosmetinė odontologija – graži šypsena kiekvienam

Žurnale   Jurgita   Site Admin   2010 06 10
 
 
Vis dažniau pas odontologą žmonės ateina ne tik gydytis, bet ir pasigražinti šypseną. Grožio supratimas – individualus dalykas, tačiau tam tikri dalykai daugumai visada atrodo patraukliai. Graži šypsena ir balti dantys tapo jaunystės, sėkmės, žavesio, sveikatos simboliu. Naudojant naujausias technologijas ir gydymo būdus, galima ištaisyti...
Grįžti į straipsnį »
 
 
Diskusija: Į TEMĄ – GROŽIO PEILIS. Kosmetinė odontologija – graži šypsena kiekvienam
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0Monika
 
Nu jei jau gražintis - tai taip, kad atrodytų kuo natūraliau. Man asmeniškai priimtini "dirbtini" nagai - tik ne raganiško ilgumo, o tvarkingi, estetiški. Gražu ir priaugintos blakstienos, tik irgi - ne iki lubų, o kad šiek tiek paryškintų žvilgsnį ir sutaupytų kasdien laiko gražinantis. Tai ir su dantimis taip pat - per daug balta šypsena ir itin lygūs dantys - tikrai ne. Aš balinausi dantukus KOA klinikoje http://koa.lt/. Tai mano pageidavimas buvo, kad būtų neperdaug balta. Ir esu labai patenkinta, šypsena graži, bet ir natūrali :) ;)
0 0Daiva
 
Galima daug ginčytis, bet esmė ta, kad praradus dantis atsiranda diskomfortas. Ypač jeigu kiekvieną dieną reikia reikia bendrauti su kitais žmonėmis. Aš tikrai pateisinčiau dantų implantavimą, išku, tai priklauso nuo kiekvieno iš mūsų piniginės storio. Apie dantų implantus perskaičiau čia : https://kristoforoklinika.lt/dantu-implantacija-dantu-implantavimas/apie-implantus/
0 0
 
Implantacija labai pažangus ir ilgalaikis dantų atstatymo metodas, tačiau neprilygsta nuosaviems dantims. Implantų ilgaamžiškumas priklauso nuo daugelio faktorių. Tarp jų svarbiausi yra paciento burnos būklė ir gydytojo kompetencija, implanto gamintojas. Žiūrint iš medicininės pusės implantai rekomenduojami tik tuo atveju jei nėra kitų alternatyvų iš saugoti nuosavus dantis, pvz. pakankamai išsamiai apie tai parašyta http://www.fabricadentis.lt/dantu-implantai/ , tačiau aišku galvojant apie grožį, veikia kiti argumentai :)
0 0Agnė
 
Na ir vadinkite kaip norit, man šitie visi implantai yra gryniausia plastinė chirurgija. Jokio natūralumo nebeliko - net dantys netikri, kažkaip graudu truputį... Nors negaliu sakyti - vilioja, įdomu, ar yra kokių labai žymių šalutinių efektų, nes jei nebūtų - argi nesidėtume visi?
Tai turbūt vadinti aišku galime, bet kas nuo to pasikeičia? Esmė, kad jeigu kažkam tai suteikia pasitikėjimo savimi - kodėl gi ne? http://www.betafence.lt/ Manau nesideda visi tik dėl kainos, kuri yra kažkoks kosmosas. Na ir dar kartais dėl komplikacijų. Jeigu būtų įperkama paprastam mirtingajam - tikrai žmonės rinktųsi implantus.
0 0
 
Taip, aš irgi tai laikau plastine chirurgija! Manau, kad žymiausias "šalutinis efektas" - kaina. Žinoma, faktas, jog dantys yra nebegyvi, irgi labai prideda savo. Įdomu, kaip yra su naujos kartos implantais, tokiais, kaip Straumann, skaičiau čia www.pilene.lt/paslaugos/dantu-implantacija, kad jie nėra tokie kenksmingi, kaip ankstesnės kartos, bet vistiek kažkaip norisi susilaikyti, kol iš tikrųjų neprireiks. Geriau jau senas geras dantų balinimas, ypač natūraliomis priemonėmis.
  « AtgalGrįžti į straipsnį1
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos