Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Išleistas ketvirtas žurnalo "Jurgita" numeris!

   Jurgita   Site Admin   2010 06 14
 
 

Jau pasirodė ketvirtasis interaktyvaus žurnalo „Jurgita“ numeris! Šį kartą jis skirtas temai „Grožio peilis“.

Jaunystės ir grožio kulto amžiuje kalbėsime apie plastinę chirurgiją, kurios paslaptis atskleis garsiausi šios srities specialistai ir ją išbandę žinomiausi šalies visuomenės veikėjai. Visa tiesa, kaip tapti patenkintiems savimi ir drąsiai žengti žingsnį į gražesnį, pilnavertiškesnį, naujų potyrių ir pasitikėjimo savimi kupiną gyvenimą, pasitelkiant sukauptą medikų patirtį ir naujus pasiekimus medicinos srityje, - tik šiame „Jurgita“ numeryje!

 
 

Fotografas Tomas Kauneckas ("Ciklopas")

Esame grožio, stiliaus ir mados žurnalas. Todėl šiame numeryje pakviesime išmokti pačioms pasidaryti šventinį makiažą bei susiverti apyrankę, išklausysime stilisto Kęstučio Rimdžiaus patarimų, kaip kiekvieną dieną atrodyti stilingai ir žaviai. Vis dar neatrandi savojo įvaizdžio? Išspręsk žurnale esantį testą ir sužinok, koks stilius tau labiausiai tinka! Taip pat kartu apsilankysime Aleksandro Pogrebnojaus ir Vidos Simanavičiūtės bei Liutauro Salasevičiaus kolekcijų pristatymuose ir sužinosime naujausias jų siūlomas mados tendencijas.  Pakviesime apsilankyti ir didžiausioje Lietuvos istorijoje „Supermodels“ modelių atrankoje bei susipažinti su geriausių Lietuvos modelių agentūrų TOP 10.

 
 

Fotografas Tomas Kauneckas ("Ciklopas")

Naujame „Jurgita“ numeryje rausimės po garsios Lietuvos manekenės Rimos Triškutės spintą ir išsiaiškinsime, koks jos mylimiausias drabužis, sužinosime, apie ką svajoja podiumo karalienė Erika Labanauskaitė bei kokias akimirkas Taivane išgyvena mados pasaulio naujokė Eva Bart. Spėk, ko niekada neapsivilktų „Mis Lietuva 2008“ karūnos laimėtoja Gabrielė Martirosianaitė, kur labiausiai mėgsta linksmintis Oksana Zlatkovaitė, kokių gandų tikrinamas melo detektoriumi nepaslėps aktorius Marius Jampolskis? Į šiuos ir dar daugelį kitų įdomių, originalių, šmaikščių, stilingų klausimų atsakysime būtent naujame „Jurgita“ numeryje.

„Jurgitoje“ taip pat rasi Stano intymių patarimų vadovą, sužinosi karčiausias muzikos naujienas, susipažinsi su didelio populiarumo sulaukusio projekto „Tu gali šokti“ dalyviais ir, žinoma, paganysi akis į Vilniaus stilingiausiuosius! Taip pat visus pakviesime nelikti abejingais ir prisidėti prie „Jurgita“ gerų darbų maratono.

 
 

Fotografas Algirdas Bakas ("Ciklopas")


Žurnalas „Jurgita“ jau keliauja į didžiausių šalies miestų grožio centrus, kavines ir kitas viešas vietas. Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: http://www.jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Išleistas ketvirtas žurnalo "Jurgita" numeris!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos