Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Jungtinė gruodžio-sausio „Jurgita“ apie futurizmą ir jaunystės injekcijas

   Jurgita   Jurgita   2011 12 19
 
 
Futuristinės mados ir grožio idėjos sukasi ne vieno iš mūsų galvoje. Kaip sustabdyti laiką? Šalta grožio medicinos egzotika – užšaldytos ląstelės, placenta, gyvačių nuodai, sraigių seilės, jaunystės injekcijos ir pagrindinis klausimas – kaip išlikti jaunai? Apie tai mūsų šio – šventinio, šiek tiek futuristinio ir žyminčio dviejų metų sankirtą, numerio tema. Viduje – naujausios žiemos mados tendencijos ir mūsų pasiūlytos kalėdinės bei naujametinės stiliaus kompiliacijos. Taip pat plačiausias mūsų objektyvas, nukreiptas į 2012 m. pavasario/vasaros Juozo Statkevičiaus bei „Mados infekcijos“ dizainerių kolekcijas. Mados istorijos rubrikoje: dedikacija futurizmui – 6-ojo dešimtmečio ir ateities mados paralelės. Taip pat jūsų laukia interviu su britų mados ikona Ebony Bones ir superherojumi – visame pasaulyje juodųjų deimantų krikštatėviu tituluojamu italų juvelyru ir verslininku – Fawazu Gruosi. Iškart po to – neriame į klaidžias estetines džiungles, darome tikrą žurnalistinį grožio eksperimentą, be to, sukuriame planą A pabėgimui iš miesto: nuo ledo viešbučio prie Poliarinio rato, visiškos tylos dykumoje Didžiąjame kanjone iki pat SPA rojaus Balyje, Indonezijoje... Įkvėpimas garantuotas! Čia laikas tikrai sustoja! O štai mūsų fotografai stabdo laiką, žiemai skirtose mados fotosesijose, tuo tarpu mes kaip ir kiekvieną mėnesį – leidžiamės į įdomių daiktų medžioklę parduotuvėse ir internete. Mados dizaineris Egidijus Sidaras tampa mūsų šio mėnesio TOP3 herojumi, o garsūs virtuvės šefai iš įvairių pasaulio šalių atskleidžia savo gaminimo paslaptis ir nubrėžia naujausias kulinarijos mados tendencijas ateinantiems metams. Juk mada yra ne tik tai, ką mes nešiojame. Mada – tai ir maistas, kurį mes valgome. Mada yra visur. 
Įdomaus skaitymo ir teisingų pasirinkimų!

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: www.jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Jungtinė gruodžio-sausio „Jurgita“ apie futurizmą ir jaunystės injekcijas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos