Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Jungtinė gruodžio-sausio „Jurgita“ apie futurizmą ir jaunystės injekcijas

   Jurgita   Jurgita   2011 12 19
 
 
Futuristinės mados ir grožio idėjos sukasi ne vieno iš mūsų galvoje. Kaip sustabdyti laiką? Šalta grožio medicinos egzotika – užšaldytos ląstelės, placenta, gyvačių nuodai, sraigių seilės, jaunystės injekcijos ir pagrindinis klausimas – kaip išlikti jaunai? Apie tai mūsų šio – šventinio, šiek tiek...
Grįžti į straipsnį »
 
 
Diskusija: Jungtinė gruodžio-sausio „Jurgita“ apie futurizmą ir jaunystės injekcijas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0
 
uggs sale

ugg boots sale

ugg boots clearance

ugg australia

ugg sale

.Some girls will in addition raid his or her mom's closet to uncover an ancient fashion announcement.There are generally many mothers that also have most of the old micro skirts out of your sixties and will let his or her daughters need them.Yow will discover vintage items that you wear and peruse great in for all varied occasions.Yow will discover mini skirts to wear to figure, to classes, for a night out of mainly for everyday.There is no limit to your skill with a terrific mini cloth.You can match these people with easy items or simply go all of the out and complete a new style statement.There isn't limit the particular you do when you'd like to check hot along with fresh at a mini dress.Sharing your mini skirts in your friends is actually another good plan
0 0Jurgita
 
Įdomus numeris ;)
2 0Jurgita
 
O yra galimybė paskaityti turini zurnalo?

Man asmeniskai mados tendencijos nera tokios svarbios, kaip kad idomus straipsniai apie zymius zmones, pasiekusius daug tik savo pastangomis. Parfumerija, kosmetika - tai taip pat labai aktualu. Ateinanciu metu tendencijos zinoma domina, bet butu miela, kad tai nebutu viso zurnalo tema, kai daug nuotrauku ir nera ka skaityti.

Dabar svarstatu ar pirkti zurnala :) Labai norisi Turini paskaityti. As is jo susidarau bendra zurnalo vaizda.

Myliu si zurnala vien del to, kad pavadintas jis mano vardu :D Taigi norisi, kad jis būtų visapusiškas, issamus idomus strapsniai. O kas idomu man, skaitytojai, tai kuo mažiau fotografijų, mados tendencijų p.s. J. Statkevičiau kolekciją juk galima pamatyti gyvai ar per tv laidas. Žurnale norisi skaityti idomius, išbaigtus straipsnius.

Sėkmės Jums ir tikiuosi, kad atsiras galimybė, net tik paskaityti bendrą žurnalo turinio aprašymą, bet ir pamatyti TURINI ;)

Linksmų Jums artejanciu svenciu!!!
  « AtgalGrįžti į straipsnį1
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos