Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Liepos-rugpjūčio mėnesio „Jurgita“ – apie madą ir gražiausius pasaulio paplūdimius

   Jurgita   Jurgita   2011 07 14
 
 

„Life‘s A Beach“, – hipnotizuojančiu balsu dainavo kadaise kultinės britų popdžiazo grupės „Touch & Go“ vokalistė Vanessa Lancaster. Gyvenimas yra paplūdimys, kuriame visada norisi būti ant bangos, o dirbant mados industrijoje neatsilikti nuo to, kas yra vadinama sezono mainstream. Taigi kaip visada pristatome šio sezono mados tendencijas ir jau kreipiame žiūronus į 2012-ųjų tarpsezonines kolekcijas. Be to, šį kartą formuojame paplūdimio must-have sąrašą ir mintimis keliaujame nuo Prancūzijos iki pat Jamaikos! Pakeliui užsukome ir į Londoną pasidairyti po gatves ir parduotuves, taip pat ir į žaviąją Graikiją, kur graikų mados fotografas George Livieratos specialiai mūsų žurnalui padarė įspūdingą mados fotosesiją po Graikijos dangumi. Šioje fotosesijoje dirbusi graikų stilistė Antonia Skandalari puikiai suderino skirtingų Atėnų dizainerių drabužius ir aksesuarus, o viršelio mergina – modelis iš Lietuvos – Gerda Obelieniūtė vilkėjo Europoje žymaus graikų dizainerio Spyridono Tsagarakiso sukurtą kostiumą. Mūsų šio mėnesio superherojus Viktoras Diawara mus trumpam perkėlė į tolimąją Afriką. Jis papasakojo apie du visiškai skirtingus savo pasaulius: nuo gyvenimo Vilniaus loftuose iki mums sunkiai suvokiamo gyvenimo Malyje – musulmoniškoje Afrikos šalyje, esančioje įkaitusioje Sacharos dykumoje. Tačiau nuo skurdo iki spindesio labai netoli… Žurnalą užbaigėme Kanais – prabanga tviskančiu Prancūzijos Rivjeros kurortu, kuriame vyksta ne tik garsusis Kanų kino festivalis, bet ir stulbinantys aukštosios virtuvės haute cuisine renginiai. Jau netrukus sužinosite, kaip atrodo Kanų meniu ir ką festivalio metu ragavo pats Robertas de Niro bei jo draugai Uma Thurman ir Jude’as Law. Ir tai dar ne viskas – mes gavome geriausių šių metų prancūzų virtuvės šefų „Les Cook and Roll“ receptus ir spausdiname juos savo žurnalo puslapiuose. Taigi skanaus ir gero skaitymo!

 

Skubėkite parsisiųsti ir peržiūrėti žurnalo elektroninę versiją, kurią rasite čia: www.jurgita.lt/jurgitalt/prenumerata.

 

Svarbi informacija: nemokamoje žurnalo versijoje talpinami ne visi straipsniai. Jei norite perskaityti visus straipsnius, užsiprenumeruokite žurnalą arba ieškokite jo didžiuosiuose prekybos centruose ir spaudos kioskuose.

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Liepos-rugpjūčio mėnesio „Jurgita“ – apie madą ir gražiausius pasaulio paplūdimius
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos