Jurgita
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Jurgita
Šioje rubrikoje rasite įdomių naujienų iš žurnalo "Jurgita". Stilisto patarimai, makiažo gudrybės, rankdarbių pamokėlės, įspūdžiai iš naujausių kolekcijų ir mados švenčių - visa tai ir dar daugiau laukia jūsų būtent čia!
 
 

Pajausk Baltijos augalų galią

Žurnale   Jurgita   Jurgita   2011 09 09
 
 

 

MÁDARA kosmetikos produktai gaminami Latvijoje – vienoje iš trijų Baltijos šalių prie Baltijos jūros. Baltijos augalai yra prisitaikę prie atšiaurių sąlygų, todėl iš karto sugeria didelius saulės kiekius, kai tik ji pasirodo. Šiaurės vasaros yra daug trumpesnės ir atšiauresnės, augalai turi sukaupti visas savo jėgas per trumpą žydėjimo periodą, todėl šių vietovių augalai yra ypač turtingi aktyviųjų medžiagų; jų ekstraktai naudojami gaminant MÁDARA kosmetiką – kupiną galios ir veiksmingumo. Štai kodėl MÁDARA gali sukurti kosmetiką, kuriai niekas neprilygsta.

 

Saugi, natūrali ir sertifikuota kosmetika

 

MÁDARA yra išskirtinai natūrali ir ekologiška kosmetika, sertifikuota pagal tarptautinį ECOCERT standartą. Tai standartas, kuris patvirtina produktų natūralią kilmę. ECOCERT draudžia naudoti sintetinius kvapiklius ir konservatus, pvz., parabenus, mineralinius aliejus, propileno glikolį, ir kitas sintetines medžiagas. MÁDARA produktai yra patikrinti dermatologų.


Mes rūpinamės Jūsų sveikata

 

Skirtingai nuo natūralios kosmetikos, sintetinė kosmetika gaminama naudojant dirbtines medžiagas, kurios gali turėti neigiamą poveikį organizmui. Todėl naudojant sintetinių medžiagų turinčią kosmetiką kasdien žalojama imuninė sistema; kyla grėsmė kenksmingoms medžiagoms kauptis organizme, kurios gali pakenkti Jūsų ir Jūsų palikuonių sveikatai. Tačiau natūralios medžiagos, naudojamos gaminant MÁDARA kosmetiką, padeda išlaikyti kūno pusiausvyrą ir efektyviai saugo ląsteles. Kadangi Jūsų kūnas yra gamtos dalis, jis atpažįsta natūralius MÁDARA kosmetikos ingridientus ir pasisavina geriausius bei reikalingiausius elementus. Taigi MÁDARA kosmetika yra ne tik veiksminga, bet ir švelni bei nekenkianti sveikatai.

 
 

 

Legenda

 

MÁDARA gimė iš Latvijos merginų aistros ir troškimo mėgautis natūraliu gyvenimo būdu, jų poreikio gyventi žaliasniame, gražesniame, švaresniame ir saugesniame pasaulyje. Lotte buvo nustebusi, kai pirmą kartą gyvenime kosmetinis produktas sukėlė alergiją. Ji perskaitė šio produkto sudedamąsias dalis ir pamatė, kad daugelis ingridientų brangiame paakių kreme yra sintetiniai ir žalingi sveikatai, pvz., propileno glikolis, mineraliniai aliejai, silikonai ir parabenai. Lotte nusprendė daugiau nebenaudoti kosmetikos, kurios sudėtyje yra kancerogenų, toksinų ir odą dirginančių ingridientų.

 

Natūralaus ir saugaus grožio ieškojimas paskatino Lotte gaminti savo kosmetiką ir sukurti internetinį dienoraštį apie saugią, natūralią kosmetiką, siekiant pasidalinti savo patirtimi su kitomis Latvijos moterimis. Štai taip Lotte sutiko Zane – aistringą, sveiką gyvenimo būdą propaguojančią merginą, dirbančią rinkodaros įmonėje. Mpoteriškai bendraujant ptie puodelio kavos kilo idėja pradėti gaminti natūralią kosmetiką Latvijoje. Šia svajone tuoj pat susižavėjo Liene – viena populiariausių jaunų dizainerių Latvijoje, kuri pradėjo įgyvendinti idėjas popieriuje, ir Lottes sesuo Paula, kuri pavaizdavo, kaip turi atrodyti produktas lentynoje.

 

Merginos pavadino savo svajonę MÁDARA – tai paslaptingas, saldaus kvapo augalas, kuris šimtus metų auga šiaurinės Latvijos pievose ir pajūrio kopose. Jau senovėje moterys naudojo šį ir kitus augalus grožio ir medicinos srityse. Dabar tai tapo sveiko gyvenimo būdo, grožio ir veiksmingų šiaurinių augalų simboliu. Taip gimė MÁDARA. MÁDARA išaugo nuo keturių merginų svajonės iki pasaulyje žinomo, unikalaus natūralios kosmetikos prekės ženklo. Aukštos kokybės produktų, paprastumo, patrauklaus dizaino ir teisingo verslo principais vadovaujasi dabar jau keturiasdešimties žmonių MÁDARA komanda kartu su įkūrėjomis Zane, Lotte, Paula ir Liene. MÁDARA legenda tik prasideda...

 
 

 

Produktai

 

MÁDARA siūlo visą kosmetikos asortimentą, t.y. 38 veido, kūno, plaukų ir kūdikių odelės priežiūros produktus, kurie pagaminti iš Baltijos regione užaugusių žolių ir gėlių veikliųjų sudedamųjų dalių.

 

MÁDARA populiariausi produktai:

  • 3 žingsnių veido priežiūros programa susideda iš giliai valančių putų veidui prausti, švelnmaus pienelio makiažui valyti, tonikų bei drėkinamųjų priemonių 3 odos tipams, kremo dehidratuotai odai bei naktinio atnaujinamojo kremo.
  • Saulės gėlė/ Mėnulio gėlė – atspalvį suteikiantys veido kremai su drėkinamuoju poveikiu, 2 skirtingų atspalvių.
  • Žiedadulkės – drėkinamasis blizgesį suteikiantis kūno kremas.
  • Gėlių ataka – kosmetikos linija, skirta kovai su celiulitu ir strijomis.

 

MÁDARA produktai yra gavę daugybę apdovanojimų visame pasaulyje – SHAPE grožio apdovanojimą Latvijoje, Cosmopolitan grožio apdovanojimą Suomijoje, Bazzar grožio apdovanojimą Malaizijoje, Anti – aging grožio biblijos apdovanojimą Jungtinėje Karalystėje, Natural Health Best Buy 2011 U.K. ir kitų.


Garsenybės apie MÁDARA

 
 

 
 

 

 MÁDARA produktų ieškokite: „Biosala“, „Sarma“, „Douglas“, didžiosiose „Kosmada“ parduotuvėse.

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Pajausk Baltijos augalų galią
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Žurnale   2012 12 04
Žurnale   2012 11 14
 
Žurnale   2012 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos