Justė Juozapaitytė
Tapti skaitytoju Susisiekti
profesionalus modelis reklamai. (5779 peržiūros)
„Modilinos“ modelių agentūros vadovė Justę pastebėjo „Mis Lietuva 2007“ konkurso metu, kai mergina buvo i... visas aprašymas »
 
 

Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame "Next Top Model"

Modeliai   Justė Juozapaitytė   Modeliai   2011 09 30
 
 

Lietuvių modeliai ir toliau garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje. 20-metė Justė Juozapaitytė garsiąjame Britanijos ir Airijos‚ „Next Top Model“ konkurse užėmė antrąją vietą. Lietuvaitė nusivylė teisėjų sprendimu, nusprendusių, kad šį kartą pranašesnė buvo britė Jade Thompson, ypač dėl to, kad garsus Velso mados dizaineris Julien Macdonald ir australų modelis Elle Macpherson, būtent Justę vadino savo mėgiamiausiu modeliu. Mergina tvirtai tiki, kad koją jai pakišo lietuviškos šaknys. Pernai metų britų ir airių „Next Top Model“ konkurse nugalėjo modelis iš Maltos. Pasak Justės, jei ir šiais metais konkursą būtų laimėjusi ne britė ir ne airė, šalyje kiltų skandalas.

 

Pasibaigus finalui, Elle Macpherson priėjo prie lietuvaitės ir patikino, kad netgi nelaimėjusi konkurso, ji toliau tikrai dirbs modelio darbą. Julien Macdonald pareiške, kad iš visų „Next Top Model“ dalyvavusių merginų, savo kolekcijas patikėtų demonstruoti tik Justei.


Nors Justė Juozapaitytė aiškiai pasakė, kad nugalėtoja turėjo tapti būtent ji, lietuvaitė negailėjo gražių žodžių pirmąją vietą užėmusiai Jade Thompson. Didžiausiu Jade privalumu Justė įvardijo jos moteriškas kūno linijas ir unikalų veidą. Justė atrodo visiška priešingybė. Julien Macdonald netgi pavadino ją berniukiška, tačiau mergina nei kiek nesutriko ir atkirto, kad tokį stilių jai sukūrė būtent laidos metu. Į šį šou Justė atėjo kaip ilgaplaukė blondinė, tačiau vienoje iš laidų jai teko atsisveikinti su savo ilgais plaukais ir netgi nusidažyti juos juodai.

 

Nugalėtoja Jade Thompson anksčiau dirbo draudimo konsultante ir tikrai nesitikėjo laimėti. Mokykloje ji buvo liesa strazdanota raudonplaukė iš kurios visi tyčiojosi. Mergina džiaugiasi, kad nuo šiol šie žmonės į ją spoksos dėl to, kad ji tapo kitu Britanijos top modeliu.

 

 
 
Šaltinis: dailymail.co.uk
Šaltinis: dailymail.co.uk
 
Šaltinis: dailymail.co.uk
Šaltinis: dailymail.co.uk
 
Šaltinis: dailymail.co.uk
Šaltinis: dailymail.co.uk
 
Šaltinis: dailymail.co.uk
Šaltinis: dailymail.co.uk
 
Šaltinis: dailymail.co.uk
Šaltinis: dailymail.co.uk
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Justė Juozapaitytė užėmė antrąją vietą garsiąjame "Next Top Model"
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
 

Mados industrija

Modeliai   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2018 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos