Karolina Rečiugaitė
Tapti skaitytoju Susisiekti
modelis reklamai. (8972 peržiūros)
Nuostabaus veido mergina Karolina, modeliu dirbti pradėjo prieš metus. Mergina kelis kartus buvo Milane, Graikijoj.Karolina iš kelių šimtų pretendenčių buvo atrinkta Deborah kosmetikos kompanijos Debby jaunimo linijos veidas.
 
 

Karolina gražesnė už Adrianą Limą?

Modeliai   Karolina Rečiugaitė   Site Admin   2009 01 15
 
 
VŽ Stilistė Genutė Žalienė: Kalbamės su lietuvaite - manekene KAROLINA REČIUGAITE - Ar turi kompleksų? - Stovėdama šalia aukštaūgių manekenių dažnai jaučiu kompleksą dėl žemo ūgio. Tad dažniausiai lakstau apsiavusi aukštakulnius. - Kaip tau pavyksta išlaikyti tokią liekną figūrą? - Prisižiūriu, stengiuosi nepersivalgyti, ypač vakarais. Prisipažinsiu, kad esu...
Grįžti į straipsnį »
 
 
Šaltinis: olialia.lt
 
Diskusija: Karolina gražesnė už Adrianą Limą?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0Pirkeja
 
DĖMESIO!!! Ši mergina yra kuo tikriausia APGAVIKĖ. Man pardavė akinius, kurie, kaip ji sakė, neturi jokių defektų. Akiniai buvo subraižyti, dėkliukas aptaškytas, dėklo vidus purvinas. Po pinigų pervedimo delsė persiųsti prekę. Man prisistatė kaip KAROLINA REČIŪGAITĖ iš VILNIAUS Santakos 75 (Grigiškės).
  « AtgalGrįžti į straipsnį1
 
 
 

Mados industrija

Modeliai   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2018 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos