Visažistai ( peržiūros)
 

Makiažas idealioms vestuvėms

Visažistai       2009 01 31
 
 
Trečiadienio vakarą „Vilniaus vartų“ restorane „Avenue“ vyko ypatinga vestuvių puota, į kurią pakvietė tarptautinė profesionalios kosmetikos kompanija „Make Up Store“, žurnalas „Nuo... Iki Vestuvės“. Čia, pristatydamas savo kolekciją „I do“ („Sutinku“), susirinkusius svečius su vestuvinio makiažo pasaulinėmis tendencijomis supažindino tarptautinio vizažo meistras, „Make Up Store“ kosmetikos produktų ir mados kūrėjas Olle Johanssonas.

Baltais kompanijos „Mano limuzinas“ limuzinais į restoraną atvykusios nuotakos demonstravo subtilias ir originalias „Cymbeline“ kolekcijos vestuvines sukneles bei svečio iš Švedijos sukurtus makiažus. „Vestuvių dieną jaunųjų emocijos liejasi per kraštus, tad, kad nuotakos galėtų drąsiai bučiuotis su jaunikiu ir svečiais, ar lieti džiaugsmo ašaras, specialiai kolekcijai „I do“ sukūrėme vandeniui atsparius lūpų pieštukus ir dažus bei blakstienų tušą, – linksmai kolekciją pristatė O. Johanssonas. – Visų pamėgto lūpų blizgio kolekcijoje nesiūlėme, kaip nepatvaraus tokiems išbandymams“.

Pasak svečio, tą išskirtinę dieną nuotaka turi atrodyti nepriekaištingai nuo galvos iki kojų, todėl tiek jos makiažas, tiek šukuosena, tiek apranga ir net puokštė turi derėti tarpusavyje. „Jei norima atrodyti puikiai, pravartu rinktis visada madingą klasikinį stilių“, – patarė vizažo meistras. Jo nuomone, bet kokiu atveju makiažas turi būti individualus, atsižvelgiant ne tik į nuotakos išvaizdą, bet ir į asmenines savybes. Todėl jis, jau 40 m. puošiantis nuotakas, būtinai pabendrauja su jaunamarte anksčiau, kad vestuvių dieną jos norus galėtų paversti tikrove. „Kaip minėjau, vestuvių dieną jaunoji turi atrodyti idealiai, bet aš niekada nepamirštu, jog ir jaunasis dalyvauja vestuvėse – jam taip pat praverčia mano korekcijos, ypač, jei bernvakaris šiek tiek užsitęsė“, – juokavo O. Johanssonas.

Demonstruodamas savo simpatijas klasikai, jis vis dėlto nevengė ir ekstravagancijos – nuotakai juoda suknele padaręs makiažą su „padūmavusiomis“ akimis, susirinkusioms panelėms ir ponioms siūlė netikėti prietarais ir nebijoti „juodų vestuvių“: „Kinijoje nuotakos tuokiasi dėvėdamos juodas arba raudonas sukneles“.

O. Johannsono kolekciją vakaro svečiai stebėjo vaišindamiesi ne tik siūlomais vestuviniam stalui prancūziškais delikatesais iš restorano „Hediard“, bet ir privalomais tokia proga – putojančiu gėrimu „Verdi Spumante“ ir bendrovės „Bijola“ gamintu vestuviniu tortu, puoštu gyvomis rožėmis. Kolekcijos pristatymą paįvairino „jaunųjų pora“ ant parketo – Tomo Petreikio šokių studijos šokėjai sukosi vestuvinio valso sūkuryje.

Taip pat susirinkusieji turėjo puikią progą pamatyti, kaip atliekamas profesionalus makiažas, mat vizažo meistras O. Johanssonas jį darė čia pat, grupės „69 danguje“ dainininkei Nijolei Pareigytei-Neli. Dainininkė taip pat buvo aprengta „Cymbeline“ salono vestuvine suknele ir, kaip tikra nuotaka, metė gėlių puokštę į viešnių būrį. Ją pagavusi mergina buvo apdovanota 1000 Lt vertės dovanų čekiu išsirinkti arba užsisakyti išskirtinį rankų darbo juvelyrinį dirbinį papuošalų galerijoje „Dorė“. Bendrovė „Mano limuzinas“ vienai laimingajai padovanojo pasivažinėjimą prabangiu limuzinu, o iš T. Petreikio šokių studijos šokėjų rankų – kvietimą į šokių pamoką. Olle Johanssonas kartu su UAB „Kristyle“, valdančios „Make Up Store“ ženklą Lietuvoje, direktore Kristina Tripolskaja dar vienai laimingajai padovanojo išskirtinius kolekcijos „I Do“ kvepalus.

Olle Johansson – Tarptautinio makiažo centro (International Make Up Center) vadovas ir pagrindinis „Make Up Store“ makiažų kūrėjas, vizažisto darbą dirbantis daugiau nei 40 metų. Savo karjerą pradėjęs teatre, O. Johansson dirbo grimuotoju kino filmuose, mados pristatymuose, televizijose, grimavo daugybę pasaulinio garso žvaigždžių, tokių kaip grupės ABBA dainininkai, Gwen Stefani ir kt.
 
Šaltinis: eli.mama.lt
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Makiažas idealioms vestuvėms
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Modeliai   2012 09 04
Tautos balsas   2009 11 11
Grožis ir sveikata   2009 02 02
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos