Kolekcijos
Tapti skaitytoju
Mados industrija
Kiekvieno sezono poreikiams dizaineiai pristato naujausias kolekcijas mada besidomintiems žmonėms. Ir mot... visas aprašymas »
 
 

Maža balta suknelė

Mados industrija   Kolekcijos   2009 04 15
 
 
Maža juoda suknelė yra klasikinis ir ypač elegantiškas rūbas. Tačiau, atėjus pavasariui, ši spalva gali atrodyti šiek tiek nuobodžiai. Todėl dizaineriai pristato alternatyvą – mažą baltą suknelę. Ją galite rengtis kasdien ar besiruošdamos į oficialius susitikimus bei vakarėlius. Su šiuo puošniu drabužiu atrodysite stilingai įvairiomis progomis!

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

Dizainerių teigimu, ši "optimistinė" spalva padės lengviau užsimiršti šiuo laikotarpiu patiriamus ekonominius sunkumus. Be to, balta spalva yra ypač moteriška. Apsirengusios baltai atrodysite seksualiai, žaismingai ir koketiškai!

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

Mažos baltos suknelės ilgis turėtų siekti kelius arba būti šiek tiek trumpesnis. Ji gali būti bet kokio stiliaus. Taip pat balta suknelė gali būti puošiama įvairiais nėriniais, karoliukais, diržais ar šį pavasarį taip madingais kaspinėliais.

Jums pateikiame kelis šio tipo suknelių pavyzdžius.

Calvin Klein ir MaxMara pristato labai paprastus, "minimalistinius" baltų suknelių modelius.

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

Kitas pavyzdys – baltos suknelės su subtiliais gėlių "įspaudais" ar viena detale (pav. kaspinėliu). Tokias elegantiškas sukneles pristato Alexander Wang ir Diane Von Furstenberg.

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

Madingos suknelės ir su pūstu "daugiasluoksniu" sijonu. Tokį modelį pristato Balmain. Na, o Badgley Mischka siūlo baltą suknelę su įvairiais raštais.

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

Jei norite atrodyti originaliai, rinkitės Alexander McQueen ir Betsey Johnson neįprastus ir ekstravagantiškus baltų suknelių modelius.

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

Itin elegantiškai ir klasiškai atrodo Gianfranco Ferre suknelės. Jose akcentuojami pečiai bei liemenį išryškinantis diržas.

 
Šaltinis: millionlooks.com
 

Tai yra tik keli mažų baltų suknelių stilių pavyzdžiai. Išsirinkite jums labiausiai patinkantį ir džiaukitės pavasariu būdamos itin stilingos!
 
Šaltinis: jurgita.lt
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Maža balta suknelė
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mados industrija   2013 07 08
Mados industrija   2013 05 10
Mados industrija   2012 12 28
 
Modeliai   2012 12 16
Dizaineriai   2012 12 11
Dizaineriai   2012 12 11
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos