Kvepalai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Kvepalai
Kvepalai – kvapniųjų aliejų, aromatinių junginių ir kitų tirpių medžiagų mišinys, kuris yra naudojamas si... visas aprašymas »
 
 

Kvapnios nuogybės Tom Ford reklamoje

Grožis ir sveikata   Kvepalai   2011 04 27
 
 
Dizaineris, kino režisierius ir šiaip labai talentingas vaikinas, bei, kaip prancūzai pasakytų, mados pasaulio enfant terrible, Tom Ford yra garsus ne tik savo prabanga ir jaunatviška elegancija alsuojančiais kūriniais, bet ir itin seksualiomis, dėmesį prikaustančiomis, dažnai šokiruojančiomis reklamomis. Nesvarbu, ar tai akiniai, kvepalai, lūpdažis ar švarkas, vyrukas žino kaip patraukti akį ir įaudrinti vaizduotę.

Savo provokuojančio ir aštraus stiliaus gerbėjų jis nenuvylė ir pristatydamas ikonišką "Neroli Portofino" aromatą bei kūno liniją - šį kartą klientus jis taip pat vilioja įkaitusiais, šlapiais ir nuogais kūnais. Priešais paties Tom Ford'o foto objektyvą, tarsi Apolonas ir Venera, žaisdami ir smagindamiesi putose, pozavo nuogut nuogutėliai Mariana Braga bei Max Motta.

"Neroli Portofino" - tai populiariausias Ford'o "Private Blend" kolekcijos unisex kvapas, sukurtas 2007-aisiais, o šiais metais kaip reikiant atnaujintas: grožio alchemikas juos ne tik išpilstė į modernius sodrios turkio spalvos tarsi Viduržemio jūros bangos, buteliukus, bet ir pridėjo gaivaus apelsinmedžio žiedų aromato įkvėptą kūno liniją, kurią sudaro kūno drėkiklis, dušo želė, aliejus, muilas bei šveitiklis. Šviežias ir jausmingas kvapas nukelia ne tik į dušo linksmybes, bet ir į saulėtajį Italijos rivjeros kurorto miestelį Portofino - amžiną įkvėpimą parfumerijos kūrėjams.

Turint omenyje pikantišką reklamos temą, Tom Ford galėtų rimtai pamąstyti ir apie "Neroli Portofino" linijos papildymą aromatinėmis žvakėmis bei šampanu (apie chalatus, žinoma, turbūt neverta nė užsiminti).


 
 
 
 
 
 
 Šiuo metu "Neroli Portofino" kvepalų ir kūno linijos produktų galima įsigyti tik "Selfridges" parduotuvių tinkle Didžiojoje Britanijoje. Londono parduotuvės vitrinoje taip pat pasirodė įspūdinga Tom Ford kurtos reklamos versija-akvariumas. Jei iki "Selfridges" Jums toli, kviečiame pasižiūrėti filmuotą medžiagą apačioje.

 


 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kvapnios nuogybės Tom Ford reklamoje
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2012 11 16
Grožis ir sveikata   2012 10 28
Garsenybės   2012 08 28
 
Grožis ir sveikata   2012 08 17
Grožis ir sveikata   2012 07 25
Grožis ir sveikata   2011 10 13
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos