Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

6 didžiausios makiažo klaidos

Grožis ir sveikata   Makiažas   2009 08 14
 
 
Visažistai teigia, jog makiažas turėtų atrodyti kuo natūraliau, nes jis skirtas išryškinti veido privalumus ir paslėpti trūkumus. Itin drąsus ir ekstravagantiškas makiažas tiks tik karnavalui ar įvairioms meninėms fotosesijoms, na, o pernelyg ryškus - atrodys vulgariai ir netgi pridės kelis papildomus metus. DivineCaroline.com pataria, kaip išvegti dažniausiai pasitaikančių makiažo klaidų ir kaskart atrodyti nepakartojamai.

1. Atrodysite itin senamadiškai ir neskoningai, jei naudosite tamsesnį už lūpų spalvą kontūro pieštuką. Jei norite sukurti putlių lūpų efektą, rinkitės ne lūpdažį, bet blizgį. Beje, jei jūsų lūpos yra blankios spalvos, tuomet nenaudokite bespalvio blizgio, o rinkitės ryškesnę spalvą.

 
 

2. Tam, kad užmaskuotumėte raukšleles ar spuogelius, naudojate tris sluoksnius pudros? Deja, didelis jos kiekis tik dar labiau juo išryškins ir jus pasendins keleriais metais. Geriau daugiau dėmesio ir pinigų skirkite odos priežiūrai, o ne jos maskavimui. Beje, patariama rinktis kreminę arba birią pudras truputį šviesenes už natūralią veido odą. Taip jūsų veidas atrodys skaistesnis ir labiau švytės. Taip pat atkreipkite dėmesį, jog pudrą tolygiai paskirstėte po visą veidą ir neliko jokių tamsėjančių "dryžių"ties smakru ar kaklu.

 
Šaltinis: nymag.com
 

3. Būkite saikingos ir naudojant skaistalus. Jie turi suteikti natūralų raudonį visam veidui, o ne vien tik išryškinti skruostus. Padažę šepetėlį į skaistalus, jį nukratykite ir tik tuomet tapkite ant skruostikaulių, o taip pat nepamirškite perbraukti nosies ir smakro. Nežinančioms, kuri spalva jums geriausiai tinka, patariama rinktis rožinės arba persiko tonų skaistalus. Kai dengiate veidą skaistalais, nežymiai nusišypsokite – taip išryškės skruosto centre esantis apvalus raumuo, kurį ir reikėtų akcentuoti.

 
 

4. Jausti saiką turėtumėte it tušu dažant blakstienas. Per didelis jo kiekis sulipins blakstienas ir jos atrodys nenatūraliai. Jei norite kerinčio žvilgnsio, tuomet prieš dažymą jas užrieskite rietikliu arba prisiklijuokite šį sezoną itin madingus dirbtinių blakstienų kuokštelius.

 
 

5.Venkite šešėlių, skaistalų ar lūpų dažų su pilkšvu atspalviu, jei nenorite atrodyti pavargusi. Taip pat akreipkite dėmesį, koks dažų atspalvis. Turėkite omenyje, jog šalti tonai tiks vasaros ir žiemos tipo moterims, na o šilti – rudens ir pavasario.

 
Šaltinis: fashionindie.com
 

6. Nepersistenkite su per dideliu makiažo kiekiu naudojimu. Dažydamosis neturėtumėte skirti vienodai dėmesio kiekvienai veido daliai. Kad ir kaip mėgtumėte eksperimentuoti, pasirinkite vieną veido dalį, kurią norėtumėte akcentuoti. Pavyzdžiui, prie ryškiai padažytų akių derinkite neutralių tonų ar bespalvį lūpų blizgį. Prie raudonai padažytų lūpų tiks šiek tiek blyški veido oda ir subtiliai padažytos akys. Perkrautas makiažas jus sendins ir atrodys dirbtinai.

 
Šaltinis: nymag.com
 
 
Šaltinis: divinecaroline.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: 6 didžiausios makiažo klaidos
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 09
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos