Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Akių makiažo šepetėliai: Kam? Kodėl? Kaip?

Grožis ir sveikata   Makiažas   Makiažas   2015 02 13
 
 

Ar kada nors susimąstei, kodėl yra tokie didelė skirtingų makiažo šepetėlių įvairovė? Galų gale, kam reikalingi keli mažai vienas nuo kito besiskiriantys šepetėliai? Atsakymas labai paprastas – skirtingi šepetėliai sukurti taip, jog geriausiai atliktų jiems numatytą funkciją: makiažo pagrindo šepetėlis turi tolygiai užtepti priemonę bei itin gerai dengti įvairius odos netobulumus, skaistalų šepetėlis turi idealiai parausvinti skruostus, nesuradyti rožinio burbulo and žandų įspūdžio ir pan.

 

Dėl itin didelės makiažo šepetėlių gausos būtų naivu tikėtis, jog eilinė mergina ar moteris turės juos visus ir visais naudosis. Galų gale, tai aktualu tik makiažo specialistams. Turbūt tarp dažniausiai naudojamų galima priskirti akių makiažo teptukus, kurie šiaip ar taip bent retkarčiais tenka naudoti kiekvienai. Retai makiažu besidominčiai merginai lengva pasiklysti tarp skirtingų akių makiažo teptukų, todėl kad taip nenutiktų, pristatome pagrindinių akių makiažo teptukų gidą.

 

Akių šešėlių teptukas

Įprastas, standartinis ir bene labiausiai paplitęs šiek tiek užapvalintos formos teptukas yra vienas geriausių ir būtiniausių įrankių norint tolygiai padengti akių vokus šešėliais bei norint išgauti sodrią šešėlių spalvą. Be abejo, gerokai populiaresni yra poroloniniai aplikatoriai (jie dažniausiai parduodami su akių šešėliais), tačiau iš tiesų norint ilgai išliekančio, nesubėgančio ir nesusisluoksniuojančio akių makiažo derėtų rinktis būtent tokį teptuką. Be to, toks teptukas puikiai tinka tiek kreminių, tiek birių akių šešėlių padengimui.

 

Maišymo teptukas

Dar vienas itin svarbus akių makiažo įrankis – maišymo (blending) teptukas. Jokiu kitu teptuku nepavyks išgauti gražiai sulietų skirtingų akių šešėlių atspalvių bei „suminkštinti“ per daug aštrias linijas. Be to, šešėlių maišymui skirtias teptukas gali pasitarnauti ir kaip puikus įrankis paakių maskavimui: minkštu ir puriu teptuku pavyks ne tik puikiai padengti maskuojamąją priemonę, bet taip pat ir natūraliai „sulieti“ ją su oda.

 
Nusmailintas teptukas

Nusmailintas pieštuko formą primenantis teptukas yra skirtas „dūminio“ makiažo darymui, nes jis itin sodriai padengia spalvą. Be to, dūminio akių makiažo teptukas gali būti naudojamas akių kontūro „suminkštinimui“ ir suliejimui bei vidinių akių kampučių paryškinimui baltais akių šešėliais.

 

Akių kontūro teptukas

Nors dauguma renkasi akių kontūro pieštuką arba skystą akių kontūrą su šepetėliu, viena patvariausių akių kontūro priemonių vis tiek išlieka gelinis akių kontūras, dažniausiai parduodamas birius akių šešėlius primenančiame indelyje. Tokį akių kontūrą patogiausia užtepti specialiu itin plonu akių kontūro šepetėliu. Be to, naudojant tokį akių kontūrą visada galima išvengti problemos su makiažo piemonės pertekliumi (kaip tai dažnai nutinka su skystais akių kontūrais ir juose mirkstančiais šepetėliais).

 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Akių makiažo šepetėliai: Kam? Kodėl? Kaip?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 09
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos