Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Geriausias ir efektyviausias blakstienų dažymo tušu būdas

Grožis ir sveikata   Makiažas   Makiažas   2015 03 09
 
 

Kas nenorėtų ilgų, tankių ir stulbinančiai ryškių blakstienų? Nepaisant to, jog gamta ne visas moteris apdovanojo pasakiškomis blakstienomis, šiandien yra gausybė būdų, triukų ir suktybių, kaip priversti bet kokias blakstienas atrodyti kerinčiai.

 

Anksčiau skelbtame straipsnyje kvietėme išbandyti natūralius produktus norint užsiauginti natūraliai ilgas ir tankias blakstienas, tačiau laukiant pastebimų rezultatų gali tekti apsišarvuoti kantrybe. Norint gerokai greitesnio ir gal net efektyvesnio (gaila, tik laikinai) poveikio siūlome išbandyti mūsų parinktą blakstienų dažymosi būdą (ar tiksliau – visą procedūrą nuo A iki Z).

 

Tinkamas užrietimas

Neretai merginos atsisako šio veiksmo, mat vis dar paplitusi nuomonė, jog blakstienų rietimas žaloja ir silpnina blakstienas, todėl vėliau šios nutrupa. Iš tiesų tai įmanoma, jei procedūra bus atliekama per stipriai ar netinkamai, tačiau kol kas dar neteko susidurti su nei vienu panašiu atveju. Kitas svarbus dalykas – blakstienos turi būti švarios, o tušo likučiai – švariai nuvalyti.

 

Norint tinkamai ir itin gražiai užriesti blakstienas derėtų pradėti prie pat blakstienų šaknų ir rietikliu švelniai suspaudus blakstienas palaikyti jas kelias sekundes. Norint, kad blakstienos būtų gražiai išlinkusios tą patį veiksmą teks pakartoti kelis kartus po truputį atitraukiant rietiklį nuo šaknų link blakstienų vidurio. Beje, efektyviausi yra šildomieji blakstienų rietikliai, tačiau puikiai galima apsieiti ir su paprastu, tiesiog tuomet derėtų jį šiek tiek pašildyti karšta plaukų džiovintuvo srove.

 

Tolygus padengimas tušu

Antrasis akių dažymo etapas – blakstienų padengimas tušu. Jis ne tik paryškins blakstienų spalvą ir įrėmins akis, tačiau taip pat ir užtvirtins užriestas blakstienas bei užtikrins, jog šios visą dieną atrodys nepriekaištingai.

 

Dažniausiai blakstienų padengimui tušu naudojamas įprastas šepetėlis, tačiau mes siūlome išbandyt kiek kitokį dažymosi būdą naudojant antakių ir blakstienų šukas. Kaip viskas vyksta? Tereikia įprastu tušo šepetėliu kelis kartus perbraukti per blakstienų šukų kraštelį taip, jog šis pasidengtu tušu ir tuomet tomis šukomis perbraukti blakstienas nuo šaknų iki galiukų.

 

Šį veiksmą galima kartoti tiek kartų, kiek atrodo būtina, nes šukuojamos blakstienos nepasidengia akių tušo gumulėliais, nesulimpa į „voro kojeles“, būna nepriekaištingai atskirtos ir atrodo fantastiškai. Be to, taip dažant blakstienas jas galima padengti gerokai didesniu akių tušo kiekiu, todėl šios ne tik bus puikiai paryškintos, bet taip pat atrodys vizualiai tankesnės.

 

Štai ir viskas! Visoms, dar nebandžiusioms blakstienų dažymo šukomis labai rekomenduojame tai išbandyti, nes pabandžiusios tikrai nebenorėsite dažytis kitaip.

 
 
Šaltinis: cosmopolitan.com
Šaltinis: cosmopolitan.com
 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Geriausias ir efektyviausias blakstienų dažymo tušu būdas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 05
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos