Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti

   Makiažas   2011 09 20
 
 

Kiekvienas sezonas atneša ne tik naujus vėjus į mūsų spintas, bet pasisukioja ir ant mūsų lūpų ar akių vokų - atspalviai keičiasi, akių makiažas blanksta, o lūpos ryškėja. Prisiminkime, ką ant podiumų šiam sezonui rodė garsiausi pasaulio dizaineriai ir išbandykime naujausias grožio tendencijas! 


Alyvinė 

 
Šaltinis: stylelist.com
 

Yvens Saint Laurent bei Fendi šį rudenį nusprendė paneigti atrodytų amžinąją tiesą, kad alyvine spalva dažosi tik močiutės. Subtiliai prigesinta rausva su trupinėliu violetinės mados pristatymuose šiam rudeniui sužibėjo iš naujo, o magiškiausia tai, kad subtilus atspalvis puikiai atrodo tiek dažant akis, tiek ir skruostus ar lūpas.

 

Antakiai

 
Šaltinis: stylelist.com
 

Su visama derama pagarba ir meile, kurią absoliučiai pelnytai jaučiame Gretai Garbo, ji gimė prieš šimtmetį. Merginos ir moterys, laikas pamiršti 40 – aisiais madingus siūlinius antakius – jie perdėtai pabrėžia kaktą ir sukuria nustebusią mimiką veide. Naujosios kartos grožio etalonai – modeliai, siūlo sekti jų pavyzdžiu ir antakių linijos neploninti, pakanka ją paformuoti ir papildomai paryškinti.

 

Monochromatinis makiažas

 
Šaltinis: stylelist.com
 

Prada bei Valentino siūlo subtilų monochromatinį makiažą, kuris ne tik suteikia veidui šilto spindesio, bet ir yra neįtikėtinai pigus – tą pačią priemonę galima naudoti tiek akims, tiek lūpoms ir skruostams! Sakote, kad akių šešėliai ant lūpų jūsų nevilioja? Pasitepkite lūpas vazelinu ar blizgiu ir pirštais ant jų uždėkite šiek tiek žvilgančių persikinių akių šešėlių. Jeigu garsenybių stilistai tą gali, tai galite ir jūs.

 

Ciklameninės lūpos

 
Šaltinis: stylelist.com
 

Ryškiai rožinės lūpos gali būti kiekvieno aprangos derinio akcentas ir puikus prisiminimas apie vasarą, tą mums įrodė aktorė Emma Stone bei buvusios prancūziškojo „Vogue“ redaktorės duktė, modelis Julia Restoin-Roitfeld. Reikėtų pabrėžti, kad ši spalva puikiai dera arba su šiek tiek įdegusia oda, arba su minimaliu makiažu – išlikite subtilios, nes renkantis tokio ryškumo atspalvius labai lengva suklysti ir atrodyti juokingai.   

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Grožio tendencijos, kurias verta išbandyti
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 09
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos