Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Kaip išlaikyti nagų laką ilgiau?

Grožis ir sveikata   Makiažas   Makiažas   2015 03 05
 
 

Ką daryti, kad nagų lakas nenutrupėtų ir nenusiluptų po kelių dienų? Tai problema, kamuojanti daugelį merginų ir moterų. Tad kaip priversti nuostabų manikiūrą išsilaikyti bent šiek tiek ilgiau? Parengėme kelis patarimus!

 

1) Nemirkykite rankų vandenyje. Tiesa, jog norint neskausmingai sutvarkyti odeles aplink nagus reikia rankas pamirkyti šiltame muiluotame vandenyje. Tačiau norint. Kad manikiūras išsilaikytų ilgiau, šį žingsnį derėtų praleisti. Kodėl? Nes kaip išbrinksta ir suminkštėja rankų oda, tas pats atsitinka ir nagams. Dėl to kai išbrinkę nagai vėl grįžta į normalią būseną nagų lakas paprasčiausiai nusilupa. Tačiau jei vis tiek nenori atsisakyti šio įpročio, tuomet bent jau palauk valandą, kol rankos visiškas išdžius ir nagai nebebus išbrinkę.

 

2) Visada prieš lakuojant nagus nuvalykite juos nagų lako valikliu. Net ir tuo atveju, jei neseniai nesidarėte jokio manikiūro ir ant jūsų nagų nėra likusių seno nagų lakavimo pėdsakų. Nagai visada būna pasidengę nešvarumais ir riebalų plėvele, kuri trukdo nagų lako sukibimą su nagu ir trumpina jo išsilaikymo laiką. Nagų lako valiklis padeda išvengti šios problemos ir padeda nagų lakui išlikti ilgiau.

 

3) Niekada nepamirškite nagų lako pagrindo ir viršutinio sluoksnio. Šie du produktai daro stebuklus ir priverčia nagų laką išsilaikyti net iki savaitės. Visa paslaptis yra tame, jog turi nepamiršti kas dvi dienas atnaujinti viršutinio nagų lako sluoksnio.

 

4) Nagų laką tepkite plonu sluoksniu. Storas nagų lako sluoksnis gerai neišdžiūsta ir vėliau nusilupa, todėl norint džiaugtis idealiu manikiūru daugiau nei vieną dieną derėtų nagų laką tepti plonu sluoksniu. Ir taip pat svarbu prieš tepant kitą sluoksnį leisti pirmam gerai išdžiūti bei netepti daugiau nei 3 nagų lako sluoksnių, antraip šie taip pat nusilups.

 

5) Nagų laką tepkite ir ant nago krašto bei po nagu. Šiam procesui, siekiant išvengti netvarkos, geriausia naudoti bespalvį nagų lako viršutinį sluoksnį ir kartoti tai kas dvi dienas. Kam to reikia? Taip užteptas nagų lakas turės mažiau galimybių skilinėti ir trupėti nuo nagų galiukų.

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kaip išlaikyti nagų laką ilgiau?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 09
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos