Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Liekninatys lūpų dažai: tarp tikrovės ir gražių pažadų

Grožis ir sveikata   Makiažas   2009 06 12
 
 
Grožio industrija nepailsdama dalija įvairius pažadus. Naujasis tušas padarys blakstienas tris kartus ilgesnes ir storesnes, o serumas nuo celiulito per stebėtinai trumpą laiką tobulai išdailins kūno linijas ir jums nereiks net sportuoti. Pasirodo, yra ir tokių kosmetikos priemonių, kurios atlieka, regis, visiškai nesusijusias su savo paskirtimi funkcijas. Viena iš jų – daug žadantys lūpų dažai.

Jau yra sukurti tokie lūpų dažai, kurie norinčiosioms neva padeda mesti rūkyti ir atsikratyti blogos nuotaikos. Praeitais metais buvo pristatyta dar viena naujiena - liekninamasis lūpų blizgis.

"Visada ant lūpų - niekada ant klubų", - skelbia naujojo "Fuze Slenderize Guilt free" lūpų blizgesio reklama. Pasak jo kūrėjos, kompanijos "Too Faced Cosmetics", blizgio sudėtyje yra apetitą mažinančių medžiagų. Šių medžiagų dažniausiai dedama į įvairius dietinius kokteilius.

Avietės, meliono ar laimo skonio blizgis iš tiesų veikia, nes "lūpų oda yra labai plona ir būtent per ją pasisavinamos lieknėjimą skatinančios blizgesio sudedamosios dalys", - tikina "Too Faced" kompanijos įkūrėjas Jerrod Blandino.

Nors vaisių skonio blizgis žada daug, tačiau ekspertai nėra linkę su tuo sutikti. Dietologai perspėja, kad norint numesti svorio, reiktų atidžiau žiūrėti, ką valgome, o ne ką tepame ant lūpų. "Jei svorio metimas būtų toks lengvas kaip lūpų pasidažymas, tuomet jau nebūtų apkūnių žmonių ir visi nešiotų vienodą dydį", - kalbėjo mitybos specialistas Joy Bauer.

Pratęsdamas šią mintį, dietologas Tam Fry taip pakomentavo naujojo lūpų blizgesio veiksmingumą: "Moterys susigundys lengvu būdu numesti svorio, bet nepajus jokio efekto, jei tuo pat metu nesportuos ir nebus atsisakiusios saldumynų. Svorį galima numesti tik kontroliojant savo mitybą ir daug sportuojant".

Panašu, jog ekspertų nuomonės išsklaido visus "Fuze Slenderize Guilt free" lūpų blizgesio "pažadus"... O gal jau kam nors pavyko įsisikinti jo veimsingumu?
 
 
Šaltinis: thatsfit.com
 
 
Šaltinis: msnbc.msn.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Liekninatys lūpų dažai: tarp tikrovės ir gražių pažadų
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 09
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos