Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Nauja grožio tendencija – modeliai be antakių

Grožis ir sveikata   Makiažas   2009 08 06
 
 
Šį pavasarį mados pasaulis jau pristatė kiek neįprastą ir kontraversiškų vertinimų sulaukusią grožio tendenciją – pilkas lūpas. Pasirodo, to mados atstovams nepakako. Jie ir toliau nusprendė stebinti mados aistruolius netikėtais, originaliais ir itin drąsiais sprendimais. Šį kartą jų dėmesys nukrypo į antakius. Norint išsiskirti, jiems nieko kito neliko, kaip juos nubalinti arba...iš viso nuskusti!

 
Šaltinis: guardian.co.uk
 

Monos Lizos, Elžbietos I ar Whoopi Goldberg įvaizdis šį sezoną įgavo pagreitį. Visų pirma, avangardinės moters paveikslą šiemet sukūrė Prada ir Balenciaga mados namai. Šių mados kūrėjų 2009 – 2010 metų rudens/žiemos kolekcijos pristatymuose karaliavo modeliai nubalintais arba nuskustais antakiais. Šią grožio tendenciją galėjome išvysti ir ant Gareth Pugh podiumo per pavasarį įvykusią Paryžiaus mados savaitę.

 
Šaltinis: style.com
 

Netrukus nušviesintų antakių banga taip pat užliejo ir populiariųjų žurnalų viršelius bei jų puslapius. Italų žurnalo "Vogue" leidėjai nusprendė prisiminti prieš dešimtmetį mados industrijos pasaulį savo talentu ir grožiu džiuginusią amerikiečių supermodelį Kristen McMenamy ir visą dėmesį liepos mėnesio numeryje skirti būtent jai. Garsiojo mados leidinio viršelį papuošė šios moters atvaizdas. Į jį pažvelgus, iš karto į akis krenta viena detalė – išraiškingų veido bruožų Kristen McMenamy vardan mados ir grožio nusibalino antakius.

 
Šaltinis: nytimes.com
 

Šiai grožio tendencijai neliko abejingas ir kitas leidinys – japoniškasis "Vogue Nippon". Neseniai rašėme, jog jo šio mėnesio numerio žvaigždė – Edita Vilkevičiūtė. Fotosesijos "Follow That Women" metu merginai taip pat buvo pašviesinti antakiai.

 
 

Dar vienas šios tendencijos pavyzdys– reklaminės kampanijos. Taip, jūs neapsirikote! Naujose Givenchy mados namų reklaminėse nuotraukose žvelgia taip pat nusibalinti antakius sutikusi Victoria's Secret angelas – Adriana Lima.

 
Šaltinis: givenchy.com
 

Atrodo, jog šis radikalus ir šiek tiek agresyvus įvaizdis greitai paplito mados padangėje. Ar jis taip greitai persikels ir į gatves? Ar pasiruošusios naujiems pokyčiams, kuriuos taip nesunkiai gali išpildyti peroksido lašelis arba pincetas?

Nors šia drąsia grožio tendencija gali susidomėti daugelis išsiskirti ir eksperimentuoti mėgstančių jaunų moterų, tačiau ekspertai pataria pernelyg neskubėti jai atiduoti savo simpatijų. Grožio specialistai teigia, jog antakiai padeda subalansuoti veidą ir įrėmina akis, jie turi didelę įtaką mūsų veido charakteristikai. Be to, antakiai padeda išreikšti emocijas, tyrimais yra netgi nustatyta, kad aukšti antakiai – seksualumo ženklas. Taigi, ar verta šitaip keistis?
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nauja grožio tendencija – modeliai be antakių
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 09
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos