Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Nauja žurnalų tendencija – žvaigždės be makiažo

Grožis ir sveikata   Makiažas   2009 06 16
 
 
Atrodo, kai kurių žurnalų leidėjams atsibodo kaskart spausdinti įprastus žurnalų viršelius, kuriuose puikuojasi visažistų ir stilistų išpuoselėto grožio žvaigždės ar modeliai. Norėdami išsiskirti, šį sezoną garsiojo prancūzų žurnalo "Elle" kūrėjai nusprendė atsisakyti kosmetikos priemonių ir duoklę atiduoti natūraliam grožiui.

Balandžio mėnesį "Elle" pusalpiuose jau galėjome išvysti be makiažo fotografo Peter Lindbergh įamžintas Monica Bellucci, Sophie Marceau, Eva Herzigova, Inès de la Fressange, Anne Parillaud, Karin Viard, Charlotte Rampling ir Chiara Mastroianni. Žymios moterys tuomet pritarė tokiai idėjai ir mielai sutiko prisidėti prie jos įgyvendinimo.

 
 
Šaltinis: fashionindie.com
Šaltinis: fashionindie.com
Šaltinis: fashionindie.com
 


Rimtai pasiryžęs skatinti natūralaus grožio įvaizdį leidiniuose, "Elle" žurnalas nesnaudžia ir šį mėnesį pristato naujausią savo numerį, kuriame taip pat puikuojasi nepasidažiusi garsi pasaulio moteris. Šį kartą – tai amerikiečių aktorė, D&G makiažo linijos veidas Scarlett Johansson. Nors ir reklamuodama garsių dizainerių pristatytas makiažo priemones, populiarioji aktorė parodė, kad jai nesvetimas ir natūralaus grožio pajautimas.

 


Natūralų grožį skatinančiu pavyzdžiu pasekė ir kitas garsus leidinys – "M" žurnalas. Šį mėnesį jame buvo pristatyti fotosesijos "À Fleur de Peau" darbai. Juose - makiažo priemonių nepaliestas modelio Eva Herzigova veidas.

 


"Elle" ir "M" žurnalai pristato naują žurnalų madą – žvaigždes be makiažo. Belieka tik laukti ir įsitikinti, ar šią tendenciją perims ir kiti garsūs mados leidiniai. Na, o ar tokie natūralūs vaizdai yra gražiau ir geriau už įprastus išmargintus žurnalų viršelius kviečiame nuspręsti jus...
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nauja žurnalų tendencija – žvaigždės be makiažo
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 09
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos