Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Tendencija - ryškūs antakiai

Grožis ir sveikata   Makiažas   Makiažas   2015 03 10
 
 

Ryškūs antakiai – viena iš šio sezono makiažo tendencijų, kurių plitimą ypač paskatino modelis Cara Delevigne. Be to, antakiai yra itin svarbi veido dalis, prisidedanti prie įvaizdžio formavimo bei tam tikrų bruožų išryškinimo. Niekas neabejoja, jog antakių formą reikią rinktis individualiai pagal veido bruožus, o ne vien atsižvelgti į vyraujančias tendencijas, tačiau retai kas susimąsto kokias antakių ryškinimo priemones derėtų rinktis skirtingose situacijose.

 

Antakių pieštukas

Antakių pieštukas idealiai tinka bandant suteikti antakiams kiek kitokią formą (pavyzdžiui, aštresnį kampą) ar norint prailginti antakį. Be to, antakių pieštukas idealiai maskuoja randus, „plikas“ antakio vietas bei nevykusius bandymus išsipešioti antakius. Dažniausiai žmonės ieško itin smailaus, kietesnio pieštuko tam, kad galėtų preciziškais brėžiais imituoti smulkius antakių plaukelius arba ieško minkštesnio pieštuko ir juo brėžia ištisinę liniją.

 

Iš tiesų norint antakių pieštuku taisyklingai paryškinti antakius derėtų brėžti minkštesnes, pakankamai plonas ir trumpas linijas, kurias vėliau šukelėmis ar specialia kempinėle derėtų „sulieti“ su natūraliais antakiais. Taip sukursite natūraliai atrodančių ir tvarkingų antakių įspūdį. Be to, patogumo dėlei patariame rinktis išsukamus antakių pieštukus, kurių nereikės drožti bei kuriuos bus patogiau naudoti skubant.

 

Antakių geliai

Įvairius antakiams skirtus gelius ypač paprasta naudoti dėl greito ir nesudėtingo užtepimo proceso. Be to, antakių gelius galima derinti kartu su kitomis ryškinimo ir spalvos suteikiančiomis priemonėmis. Be to, galima įsigyti ir gelių, turinčių nežymų ir ypač natūraliai atrodantį atspalvį.

 

Antakių gelius geriausia naudoti bandant sutvarkyti itin ilgus ir neklausnius antakius ar suteikti antakiams griežtą (konkrečią) formą. Renkantis spalvotus antakių gelius svarbu atkreipti dėmesį, ar gelis padengia tik antakių plaukus ir nenunažo odos. Kitu atveju bus sunku įžvelgt natūralumą. Be to, renkantis skirtingus antakių gelius taip pat reikėtų atsižvelgti į priemonės blizgumą („šlapio efekto“ antakiai atrodo nekaip) bei galimą šerpetojimą išdžiūvus (tuomet gelis gali atrodyt kaip spalvotos pleiskanos).

 

Antakių šešėliai

Ši ryškinimo priemonė taip pat atrodo itin natūraliai bei suteikia antakiams pilnumo įspūdį, tačiau šešėliais paryškinti antakiai tinka ne visoms, o ypač netinka merginoms su retais ar pernelyg šviesiais antakiais. Be to, antakių šešėliai netinka norint suteikti antakiams formą, todėl juos naudoti reikia tik norint paryškinti sutvarkytus antakius.

 

Pats svarbiausias dalykas, į kurį derėtų atsižvelgti renkanti tinkamų antakių šešėlius, yra spalva. Antakių šešėlių spalva negali būti tamsesnė ar apskritai kito atspalvio nei natūrali antakių spalva. Be to, išsirinkus idealiai tinkančius ir natūralią antakių spalvą atitinkančius šešėlius derėtų padėti juos į šoną ir susirasti dviem atspalviais šviesesnius, mat šešėliai užpildys visą antakio formą, kurios pagrindas yra bent dviem atspalviais šviesesnis.

 

Antakių vaškas

Geriausia vandeniui ir prakaitui bei karščiui atspari priemonė yra antakių vaškas, todėl, jog juo galima sutvirtinti jau paryškintus antakius bei taip apsaugoti antakių pieštuką ar šešėlius nuo nutekėjimo tuo atveju, kai lyja ar yra itin karšta. Beje, nereikia baimintis jog karštuoju metų laiku tas pats gali nutikti ir antakių vaškui, mat antakių vašto formulė sukurta taip, kad jis sunkiai tirptų saulėje ir patikimai išlaikytų antakių formą.

 

Siekiančioms daugiau natūralumo galima rinktis antakių vašką kartu su tam tikru atspalviu, kuris šiek tiek paryškins natūralią antakių spalvą bei suteiks puikią formą. Antakių vašto galima įsigyti tiek palečių, tiek pieštukų pavidalu, abi šias priemones lengva naudoti, tačiau derėtų pasistenkti jų nepadauginti, mat tokiu atveju antakiai gali atrodyti lyg šlapi ar aliejuoti.

 
 
Šaltinis: elle.com
Šaltinis: elle.com
 
Šaltinis: elle.com
Šaltinis: elle.com
 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Tendencija - ryškūs antakiai
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 17
Grožis ir sveikata   2015 03 09
Grožis ir sveikata   2015 03 05
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos