Makiažas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Makiažas
Nuo senų senovės moterys prasimanydavo įvairiausių būdų kaip pasigražinti. Net prieš 12 tūkstančių metų p... visas aprašymas »
 
 

Visagalis makiažas ir tobuli veido bruožai be skalpelio

Grožis ir sveikata   Makiažas   Makiažas   2015 03 17
 
 

Niekam ne paslaptis, jog makiažas – iš tiesų visagalis, todėl pasirinkus tinkamas priemones galima nesudėtingai pakoreguoti savo veido bruožus be plastikos chirurgų įsikišimo. Be abejo, rašydami šį straipsnį visai nesiūlome pulti „persipiešti“ savo veido, bet kartais maži triukai praverčia norint atrodyti žavingai.

 

Didesnės akys

Visoms, negalinčioms pasigirti didelėmis akimis ar tiesiog norinčioms, kad jos atrodytų šiek tiek didesnės labai pravers paprasta priemonė – akių pieštukas. Pirmiausia, teks išmesti juodą, rudą ir kitus itin tamsius pieštukus – nesvarbu, ar brėšite liniją blakstienoms iš išorės, ar iš vidaus, juodas akių pieštukas vis tiek vizualiai siaurins jūsų akis (visai kaip maža juoda suknelė).

 

Juodą akių pieštuką keisk žaliu, mėlynu ar pilkai melsvu plieno atspalvio pieštuku, šis vizualiai nesiaurins tavo akių. O norėdama pasiekti dar geresnio efekto, nepamiršk baltu akių pieštuku paryškinti vidinių akių kampučių bei nubrėžti neryškia liniją palei pat apatines blakstienas.

 

Putlesnės lūpos

Nori, kad lūpos atrodytų putlesnės? Yra vienas nesudėtingas triukas šiam norui įgyvendinti. Tereikia susirasti bespalvio (ne rausvo ir ne „kūno spalvos“) lūpų balzamo, kuris sudėtyje turėtų smulkaus blizgesio ir šiuo balzamu patepti griovelį virš viršutinės lūpos.

 

Svarbu nepamiršti, jog blizgiu lūpų balzamu reikia tepti ne visą griovelį tarp nosies ir lūpos, o tik tą dalį, kuri yra arčiausiai lūpų. Blizgios dalelės „sugaus“ šviesos atspindžius ir lūpos atrodys putlesnės. Beje, po šios procedūros nepamiršk pasidažyti lūpų, kad šios sulauktų dar daugiau dėmesio.

 

Ryškūs skruostikauliai

Atsikišę skruostikauliai atrodo beprotiškai seksualiai, tačiau ryškia skruostikaulių linija gali pasigirti toli gražu ne kiekviena. Kita vertus, šiaip laikais turint tokią gausybę kosmetikos priemonių galima nesunkiai išgauti ryškesnių ir seksualesnių skruostikaulių iliuziją. Kaip? Tam prireiks dviejų atspalvių kontūrinės veido pudros arba bronzanto ir itin šviesios pudros.

 

Kaip viskas vyksta? Bene lengviausia yra „padaryti žuvies veidą“ ir bronzantu ar tamsesne kontūrine pudra paryškinti linkį po skruostikauliu. Tuomet belieka tą patį tik su šviesia pudra pakartoti ryškinant sritį virš skruostikaulio. Norint lengvo ir gaivaus įvaizdžio derėtų nepamiršti ir skaistalų.

 
 
Šaltinis: cosmopolitan.com
Šaltinis: cosmopolitan.com
 
Šaltinis: cosmopolitan.com
Šaltinis: cosmopolitan.com
 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Visagalis makiažas ir tobuli veido bruožai be skalpelio
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 21
Grožis ir sveikata   2015 04 02
Grožis ir sveikata   2015 03 21
 
Grožis ir sveikata   2015 03 10
Grožis ir sveikata   2015 03 09
Grožis ir sveikata   2015 03 05
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos