Meilė ir seksas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Meilė ir seksas
Seksas - tai normali laimingo dvasinio ir nuoširdaus bendravimo pasekmė, pagarbi ir harmoninga vienybė sieloje ir kūne.
 
 

8 seksualumo paslaptys pagal paryžietes

Grožis ir sveikata   Meilė ir seksas   2009 09 03
 
 
Teigiama, jog seksualiausios moterys pasaulyje yra prancūzės. Kur slypi jų seksualumo paslaptys? Kas suteikia joms tiek daug žavesio? Pasak rašytojos Derba Ollivier, neblėstantis prancūzių žavesys slypi jų požiūryje į gyvenimą, meilę ir seksą. Savo straipsnyje, kuris yra išspausdintas dienraštyje "Mail Online", ji atskleidžia 7 prancūzių laimingo ir seksualaus gyvenimo paslaptis, kurias turėtų žinoti kiekviena moteris ar mergina.

1. Prancūzės myli vyrus. Prancūzės tiesiog mėgaujasi priešingos lyties atstovų kompanija ir neslepia savo simpatijų jiems. Tiek moterims, tiek vyrams patinka kartu diskutuoti, ginčytis ir flirtuoti vieniems su kitais. Štai, ką prancūzė pasakytų moteriai, atvykusiai iš kitos šalies: "Vyras nėra moteris. Jis negali galvoti, kaip galvoji tu. Jis negali elgtis, kaip elgiesi tu. Todėl net nesistenk jo pakeisti ir net nesitikėk, kad jis kada nors elgsis kaip tu". Kaip rašo Mail Online, daugelis moterų stengiasi pakeisti savo partnerį. Prancūzių požiūris yra visiškai kitoks. Jų manymu, nereikia kovoti, nes viską galima išsiaiškinti ramiai. Kam stengtis pakeisti kažkokį mylimojo įprotį, jei tai suteikia tiek daug streso? Prancūzės tiesiog atipalaiduoja ir mėgaujasi santykiais.

2. Prancūzės flirtuoja. Prancūzijoje flirtavimas tiesiog sklando ore. Flirtuoja visi: ir jauni, ir seni. Prancūzės ne tik, kad mėgaujasi flirtavimu, bet taip pat jo ir tikisi. Prancūzų teigimu, flirtuojama ne tam, kad būtų prieita prie seksualinių santykių. Flirto užduotis visai kitokia, mat juo siekiama sužadinti partnerio vaizduotę, susidomėjimą jumis, suintriguoti bei gauti malonumą bendraujant.

3. Prancūzės yra paslaptingos. Jos per penkias minutes neišpasakos visos savo gyvenimo istorijos, jos nepasigirs, kur ir už kiek per išpardavimą nusipirko tą nuostabųjį sijoną, jos taip pat neatskleis, su kuom leidžia savo naktis. Beje, kol kitų šalių moterys gyvena laimingos ateities troškimu, prancūzės mėgaujasi šiandiena ir yra visiškai patenkintos tolimesnių santykių perspektyvomis, kurios joms nėra aiškios. Prancūzijos moterys tiesiog myli savo paslaptis. Joms patinka jas apgaubiantis dviprasmybės, paslapties šydas. Jos žino, kad paslaptingumas yra labai seksualu ir žavu.

4. Prancūzės nekenčia taisyklių. Prancūzėms nepatinka tam tikri nusistovėję stereotipai. Joms patika būti nevaržomoms. Tad prancūzė tikrai nejaus jokios kaltės, gėdos ar sąžinės graužaties, jei praleis naktį su vos tik sutiktu vaikinu, kuriam pajuto didžulę aistrą ir simpatiją.

5. Prancūzės nesitiki, kad santuoka bus tobula. Prancūzėms nepakanka vien mylėti ir mylėtis, jos taip pat nori oficialiai įteisinti tuos dalykus. Tačiau jos yra labiau realistės ir supranta, kad gali taip nutikti, jog santuoka tęsis ne taip ilgai, kaip buvo tikėtasi iš pat pradžių. Prancūzijos moterys šį faktą priima lengviau ir su tuo greičiau susitaiko.

6. Prancūzės nejaučia, kad sensta. Kol kitų šalių moterys metams bėgant įnirtingai kovoja su raukšlėmis, Prancūzijos dailiosios lyties atstovės mėgaujasi vis didėjančiu savo seksualumu ir žavumu. Teigiama, kad su metais prancūzės tampa seksualesnės. Jos vis dar yra aktyvios intymioje sferoje, jos taip pat mėgaujasi kitais gyvenimo malonumais ir neturi laiko, kada nerimauti dėl artėjančios senatvės.

7. Prancūzės gyvenime atranda daug malonumų. Prancūzės tiesiog gimę mėgautis ir džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka. Jos žino nuostabaus gyvenimo receptą, kurio ingredientai – skanus ir šviežias maistas, nuostabūs seksualiniai potyriai bei geras vynas. Viskas Prancūzijoje atrodo kur kas seksualiau nei kokioje nors kitoje šalyje. Prancūzės įsitikinę, kad gyvenimas – tai nuolatinis mėgavimasis visais gyvenimo teikiamais malonumais.

8. Prancūzės yra gracingos. Prancūzės myli savo kūną ir nejaučia jokių kompleksų. Jos yra lieknos ir grakščios, nors ir nesilaiko jokių dietų. Kodėl? Todėl, kad Prancūzijoje tiesiog nepriimtina būti apkūniam. Prancūzių lieknumo paslaptis – ne tai, ką jos valgo, bet tai, kaip jos parodo savo valią nepersivalgant ir nekovojant su aplankiusia bloga nuotaika šokolado plytele.
 
 
 
 
Šaltinis: dailymail.co.uk
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: 8 seksualumo paslaptys pagal paryžietes
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Tautos balsas   2011 10 01
Grožis ir sveikata   2011 09 23
Grožis ir sveikata   2009 08 28
 
Grožis ir sveikata   2009 08 21
Grožis ir sveikata   2009 08 13
   2009 08 04
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos