Meilė ir seksas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Meilė ir seksas
Seksas - tai normali laimingo dvasinio ir nuoširdaus bendravimo pasekmė, pagarbi ir harmoninga vienybė sieloje ir kūne.
 
 

9 būdai, kaip susirasti svajonių vyrą

Grožis ir sveikata   Meilė ir seksas   2009 08 21
 
 
Esi linsksma, patraukli, stilinga ir vis dar nesutikai savo svajonių vyro? Gal vis dėl to darai kažką ne taip, kad tavo dėmesio vertas vyrukas vis dar nepakviečia tavęs į pasimatymą? Štai 9 paprasti būdai, kurie padės sutikti savo svajonių jaunikį.

1. Nesedėk užsidariusi namuose. Savaitgalius leisdama namuose tikrai nesutiksi svajonių vyro. Todėl dažniau išeik iš namų, lankykis įvairiuose renginiuose, bendrauk su žmonėmis ir plėsk draugų bei pažįstamų ratą. Galbūt jame ir sukiosis žavus vaikinukas, besistengiantis pavergti tavo širdį.

 2. Būk pozityvi. Manoma, kad vyrus itin traukia savimi pasitikinčios, save vertinančios ir pozityviai į gyvenimą žiūrinčios moterys. Dažni verkšlenimai ir nepasitikėjimas savimi vargu ar sužavės tau patinkantį vaikiną. Todėl į gyvenimą žvelk pro optimizmo prizmę – tai atvers platesnius kelius į sėkmę.

3. Daug šypsokis. Neseniai Didžiosios Britanijos psichologai atliko tyrimus ir nustatė, kad šypsena moters veide – vienas reikšmingiausių dalykų norint patikti vyrui. Tuo padėjo įsitikinti vienas eksperimentas. Specialistai nufotografavo savanores moteris du kartus: vienoje nuotraukoje jos buvo su makiažu, bet nesišypsojo, o kitoje – be makiažo, bet su šypsena veide. Palyginę šias nuotraukas virš 70 proc. vyrų pareiškė, jog besišypsanti moteris, nors ir be makiažo, jiems atrodo simpatiškiau ir patraukliau. Tuo tarpu rūškano veido moteris jiems pasirodė tiesiog neįdomi.

4. Būk savimi. Pasinėrusi į vyro paieškas nepamiršk, kas esi. Neapleisk savo laisvalaikio, darbo, pomėgių. Neapsimetinėk, tuo, kuo iš tikro nesi, nes vaikinas labai greitai pamatys, kur yra tiesa, o kur viso labo melas. Tik išlikusi savimi laimėsi patinkančio vaikino simpatijas.

5. Būk verta tavęs dominančio vaikino. Vyrai iš moterų tikisi, jog jos nebus labai lengvai prieinamos ir greitai užkariaujamos. Pernelyg lengvai pasiekiamos merginos ar moterys jiems įdomios tik trumpalaikiams santykiams, vienos nakties nuotykiams. Vyrai turi bandyti tave užkariauti, juos domina intriga. Todėl būk ori ir verta laimikio.

6. Pasistenk atkreipti dėmesį. Norėdama būti pastebėta, turėtum pabandyti atkreipti į save dėmesį. Tai tikrai nereiškia, kad turi elgtis kvailai ir tapti aplinkinių pajuokos objektu. Atkreipti dėmesį turėtum stengtis subtiliai ir per daug neišsišokančiai. Beje, prisimink tris taisykles, kurios padės atkreipti vyrų dėmesį: galvok, kad esi patraukli, jauskis patraukli ir, žinoma, stenkis atrodyti patraukliai. Tad pats metas pasižvalgyti po savo spintą!

7. Pamėk nuotykius. Jei vis dar nesusiradai savo svajonių vaikino, pabandyk paįvairinti savo pasimatymų sąrašą. Pasistenk pabendrauti su kuo daugiau skirtingų "tipažų" vaikinais. Jei dar nebuvai pasimatyme su bankininku ar rokeriu – pats metas tai padaryti. Niekada nesužinosi, koks vaikinas tau iš tiesų patinka, jei nebandysi. O jei ir taip nesusirasi sau tinkamo laimikio, bent sužinosi, su kokiais vaikinais kitą kartą net neprasidėti. Susitikinėjimas – tai kaip darbas. Kuo daugiau patirties turėsi, tuo labiau pajusi, koks vaikinas tau tiktų idealiausiai.

8. Idealių vaikinų tiesiog nėra. Daugelis merginų yra vienišos arba nepatenkintos savo meilės reikalais, todėl, kad mano esančios per daug išrankios. Išeitis yra viena: nebūk tokia išranki. Neprisisvajok per daug apie "idealų vaikiną", nes realybėje paprasčiausiai tokio nesurasi. Tereikia atsakyti į šį klausimą: "Ar tu esi sau tobula"? Daugelis tikriausiai pasakytų, kad "ne". Taip yra ir su vaikinais. Todėl jei nesi užsikėlusi labai aukštų standartų, nereikės dažnai ir nusivilti.

9. Niekada neprarask vilties. Visada yra tikimybė, kad susirasi savo išrinktąjį, jei tik nenustosi tikėti. Jei nuleisi rankas, visos galimybės taip pat kaip mat išgaruos. Pozityviai mąstydama ir tikėdamasi tu spinduliuoji teigiamą energiją, kuri traukia aplinkinius ir didina pasisekimo šansus.

Kiekvieną kartą, kai tik pagalvosi, kaip galėtum rasti savo svajonių vaikiną, prisimink, kad esi geriausia, ką jis galėtų gauti. Todėl jei jau jam neįtiksi – nenusimink, nes tai jis daug praras, o ne tu.
 
Šaltinis: ezinearticles.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: 9 būdai, kaip susirasti svajonių vyrą
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Tautos balsas   2011 10 01
Grožis ir sveikata   2011 09 23
Grožis ir sveikata   2009 09 03
 
Grožis ir sveikata   2009 08 28
Grožis ir sveikata   2009 08 13
   2009 08 04
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos