Meilė ir seksas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Meilė ir seksas
Seksas - tai normali laimingo dvasinio ir nuoširdaus bendravimo pasekmė, pagarbi ir harmoninga vienybė sieloje ir kūne.
 
 

Kodėl verta susitikinėti daugiau nei su vienu žmogumi?

Tautos balsas   Meilė ir seksas   2011 10 01
 
 
Nesvarbu ar esate vieniši ir mėgaujatės tuo kiekvieną minutę, ar aktyviai ieškote to(s) vieno(s) vienintelio(ės) - yra visiškai natūralu susitkinėt vienu metu daugiau nei su vienu žmogumi. Be abejo, tai nėra priimtina kiekvienam, tačiau jei jūsų įsitikinimai tam neprieštarauja, toks suitikinėjimas ne tik gali būti, bet ir yra naudingas įvairiom prasmėm. Kodėl? Štai 6 priežastys:

1. Tampate geresni "susitikinėtojai". Yra vienas vienintelis būdas, kaip tapt pasimatymų ekspertu - praktika, praktika ir dar kartą praktika. Kuo didensę susitikinėjimo patirtį turėsite,kuo dažniau tai darysite, tuo geresnius rezultatus gausite. Kodėl tai svarbu? Įgūdžius, kuriuos įgysite vaikščiodami į pasimatymus (pasitikėjimas savimi, žmonių perpratimas, bendravimo subtilybės), vėliau galėsite puikiai pritaikyti ilgalaikių santylių puoselėjimui.

2. Tai nuima įtampą. Eidami į naują pasimatymą penktadienį su ypač traukiančiu žmogumi, mažiau nervinsitės, nes trečiadienį (o gal ir antradienį bei pirmadienį) jau buvote pasimatymuose.

3. Susitikinėdami su kitais tampate patrauklesni. Daugelis prispažįsta, kad susidomėjimui kitu asmeniu įtaką daro ir tai, kiek kiti yra susidomėję juo.

4. Didėjantis pasitikėjimas savimi. Jausmas, kad jumis domisi daugiau nei vienas priešingos lyties atstovas, ne tik kelia savigarbą, bet ir padeda nesustoti ieškoti savo žmogaus, jei prieš tai nepasisekė santykiuose.

5. Vystomas emocinis intelektas. Norėdami suvokti, ką jaučiate skirtingiems žmonėms, ar kurį iš jų pasirinkti, priverčiate savo širdį ir protą bendradarbiauti - diskutuoti, ką, esant kitoms aplinkybėms, labai retai darome.

6. Didėja tikimybė atrastį jums skirtąjį (ą). Dažnai sklando mitas, kad tie, kurie susitikinėja vienu metu daugiau nei su vienu asmeniu, yra nerimti ir visiškai neieško rimtų santykių ir tiesiog mėgaujasi gyvenimo be įsipareigojimų teikiamais malonumais. Tiesa yra ta, kad pasimatymų skaičius su skirtingais žmonėmis neturi nieko bendro su tuo ar esate rimtas, ar ne. Susitikinėjimas su keletu žmonių tuo pačiu metu yra bene geriausias būdas atrasti, ko iš tikrųjų ieškote ir kas jums labiausiai tinka bei patinka.
 
Šaltinis: glamour.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kodėl verta susitikinėti daugiau nei su vienu žmogumi?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2011 09 23
Grožis ir sveikata   2009 09 03
Grožis ir sveikata   2009 08 28
 
Grožis ir sveikata   2009 08 21
Grožis ir sveikata   2009 08 13
   2009 08 04
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos