Meilė ir seksas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Meilė ir seksas
Seksas - tai normali laimingo dvasinio ir nuoširdaus bendravimo pasekmė, pagarbi ir harmoninga vienybė sieloje ir kūne.
 
 

Kokia yra sėkmingo flirtavimo paslaptis?

Grožis ir sveikata   Meilė ir seksas   2009 08 28
 
 
Ar kada nors pagalvojote, kad flirtavimas yra naudingas sveikatai? Tikite tuo ar ne, bet tai yra tiesa. Mokslininkai įrodė, kad flirtavimas suteikia daug pozityvių pojūčių, pagerina nuotaiką ir nulemia puikią savijautą. Iš tiesų, flirtas labai malonus ir naudingas. Tuo net neabejoja dauguma moterų ir vyrų. Koketuojama visur: kurortuose, parduotuvėse, kavinėse ar net gytydojo kabinete. Medikai vienišiams kartais net rekomenduoja lengvą flirtą kaip gydomąją priemonę.

Atliktų tyrimų rezultatai parodė, kad flirto poveikio savijautai paslaptis yra ta, kad jis skatina laimės hormonų išsiskyrimą. Beje, nereikėtų flirto painioti su neištikimybe, nes tai visiškai skirtingi dalykai. Flirtas nebūtinai turi baigtis seksualiniais santykiais, mat jo pagrindinė užduotis visai kitokia. Juo siekiama sužadinti partnerio vaizduotę, susidomėjimą jumis, suintriguoti bei gauti malonumą bendraujant.

 Didžiausias nekalto flirto su kolega darbe ar gatvėje sutiktu nepažįstamuoju privalumas yra tas, kad jis padeda lengviau susidoroti su stresu, ramina ir nuteikia vien tik teigiamoms emocijoms. Flirtavimas skatina stengtis išlaikyti savo kūno formas bei padeda numesti svorio. Koketuodami jūs ne tik jaučiatės gražesni, bet tokie iš tikrųjų ir atrodote. Flirtavimas su mylimuoju dar labiau sustiprins jūsų santykius, na, o vienišiems padidins galimybes susirasti antrąją pusę.

Norite žinoti, kokia yra didžiausia sėkmingo flirtavimo paslaptis? Jums tereikia parodyti žmogui, kad jis jums yra patrauklus. Jei prisipažinsite potencialiam partneriui, kad jis jums patinka, tuomet greičiausiai sulauksite jo palankumo ir simpatijų. Sėkmė bus garantuota, jei žiūrėsite jam į akis ir dar šypsositės. Paprasta, ar ne?

 
 

Ankstesniais tyrimais buvo įrodyta, kad grožis ir fizinis patrauklumas yra svarbiausi faktoriai ieškant gyvenimo partnerio. Tačiau naujausių mokslininkų apklausų rezultatai parodė, kad už visa tai yra kur kas svarbiau šiltas bendravimas, šypsena ir akių kontaktas.
 
Šaltinis: weeklychatter.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kokia yra sėkmingo flirtavimo paslaptis?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Tautos balsas   2011 10 01
Grožis ir sveikata   2011 09 23
Grožis ir sveikata   2009 09 03
 
Grožis ir sveikata   2009 08 21
Grožis ir sveikata   2009 08 13
   2009 08 04
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos