Meilė ir seksas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Meilė ir seksas
Seksas - tai normali laimingo dvasinio ir nuoširdaus bendravimo pasekmė, pagarbi ir harmoninga vienybė sieloje ir kūne.
 
 

Nauja garsenybių meilės rūšis – "modelaizeriai"

   Meilė ir seksas   2009 08 04
 
 
Ar kada nors atkreipėte dėmesį, kad kai kurios Holivudo žvaigždės yra labai konkrečios ir pastovios, kai prabylama apie jų meilės reikalus? Štai vienos susitikinėja tik su aktoriais, kitos – su dainininkais arba visai su pramogų pasauliu nesusijusiais mirtingaisiais. Yra ir tokių, kurie meilės ir šilumos prieglobstį randa tik mados industrijos atstovų glėbiuose. "Modelaizeriai" (angl. modelaizers) – taip yra vadinamos garsenybės, kurios kraustosi dėl modelių iš proto ir vien tik su jais susitikinėja. Šį apibūdinimą sugalvojo internetinė svetainė MSN.com, kuri ir pabandė sudaryti pagrindinių Holivudo "modelaizerių" sąrašą.

Leonardo DiCaprio. Neabejotinai aukščiausioje modelių mylėtojų sąrašo vietoje randame romantikšąjį aktorių Leonardo Di Caprio. Jis susitikinėjo su Gisele Bundchen, Bar Refaeli, Kristen Zang, Vanessa Hayden ir Kidada Jones.

 
 

Orlando Bloom. Aktoriaus Orlando Bloom susitikinėjimų su modeliais sąrašas yra kur kas trumpesnis, tačiau tikrai ne ką mažiau įspūdingas. Jo mylimoji - žavusis Victoria's Secret angelas Miranda Kerr.

 
 

Halle Berry. Taip, šiame sąraše galime sutikti ir moterų! Aktorės Halle Berry ir modelio Gabriel Aubrey pora šiandien laikoma vienu iš idealiausiai susiklosčiusių santykių kino ir mados pasaulyje pavyzdžiu.

 
 

Bruce Willis. Tikimasi, jog Emma Heming yra paskutinioji garsaus aktoriaus Bruce Willis mylimųjų sąraše. Iki poros vestuvių Bruce Willis susitikinėjo su Janice Dickinson, Rachel Hunter ir Karen McDougal.

 
 

Johnny Depp. Iki dabartinių santykių, užsimezgusių prieš dešimt metų su prancūzų modeliu/aktore Vanessa Paradis, Johnny Deppas susitikinėjo su garsiuoju supermodeliu Kate Moss, o vėliau dar ir su daugeliu mažiau garsių Chanel ir Miu Miu modelių.

 
 

Madonna. Garsios pop scenos karalienės Madonnos ir Brazilijos modelio Jesus Luz romanas parodė, kad meilei amžiaus ribų nėra. Ar tikrai? Gal tai viso labo Madonnos romantinė užgaida? Brazilų modelis yra prasitaręs, kad jis su pop karaliene yra tik geri draugai. Vis dėl to, sklandė gandai, kad pora planavo vestuves Kabalos centre.

 
 

Seal. Ar tik ne jo balsas taip žavi modelius? Prieš vesdamas supermodelį Heidi Klum, dainininkas Sealas susitikinėjo su Tyra Banks bei Tatjana Patitz.

 
 

Mark Wahlberg. Po romanų su manekenėmis Rachel Hunter and Frida Andersson aktorius savo gyvenimą susiejo su buvusiu amerikiečių modeliu Rhea Durham.

 
 

Tom Brady. Garsusis futbolo žaidėjas Tom Brady jau gali pasigirti neužilgo turėsiąs dvi atžalas nuo dviejų skirtingų modelių. Sportininkas paliko besilaukiančią manekenę ir aktorę Bridget Moynahan ir nuskubėjo į kitos taip pat dabar jau besilaukiančios jo vaiko– Gisele Bundchen – glėbį. Tikras modelių gerbėjas!

 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nauja garsenybių meilės rūšis – "modelaizeriai"
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Tautos balsas   2011 10 01
Grožis ir sveikata   2011 09 23
Grožis ir sveikata   2009 09 03
 
Grožis ir sveikata   2009 08 28
Grožis ir sveikata   2009 08 21
Grožis ir sveikata   2009 08 13
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos