Meilė ir seksas
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Meilė ir seksas
Seksas - tai normali laimingo dvasinio ir nuoširdaus bendravimo pasekmė, pagarbi ir harmoninga vienybė sieloje ir kūne.
 
 

Vyrai - kokie jie iš tikrųjų yra?

Grožis ir sveikata   Meilė ir seksas   2011 09 23
 
 
Atsipalaiduokite – vyrai ir moterys yra skirtingi, net jei jūsų neįtikino tokio tipo knygos kaip „Vyrai-iš Marso, moterys-iš Veneros“, ir vis dar bandote savo brangiausiąjį „pradžiuginti“ pasidairymu po naują drabužių parduotuvę (na juk tik trumpam, tik mestelt akį į tą vieną vienintelę suknelę) ar sudominti ašaringa romantine komedija. Taip, jūsų abiejų siekiai ir troškimai yra ganėtinai panašūs, tačiau skirtinga smegenų veikla kartais sukelia sunkumų, kol prieinate drauge prie tų pačių išvadų. Ir būtent dėl to informaciją suvokiate bei interpretuojate skirtingai, tačiau mokslininkų pagrįsti faktai apie vyrų smegenų funkcionavimą padės be eilinio panikos priepouolio (jis manęs NEBEmyli) suprasti, kad ir tokį paprastą (tačiau nesuvokiamą) reiškinį kaip „jis ir VĖL pamiršo sukaktį/jubiliejų/gimtadienį“ (ir patikėkit, tai visiškai nesusiję su rūpesčio stoka)

1. Atmintis
Vyrų ir moterų smegenys naudoja skirtingas dalis atminčiai talpinti. Vyrams lengviau atsiminti tai, kas buvo matyta/lytėta, o moterų atminčiai svarbesni emociniai dirgikliai. Tad, jei jis pamiršo jūsų sukaktį – tai tikrai ne dėl to, kad jam tokios datos visiškai nerūpi. Norėdamos pagelbėti prisiminti, palikite vizualinių užuominų.

2. Klausymasis
Klausantis, vyro smegenys naudoja tik vieną pusrutulį informacijos apdorojimui, moterų - dirba abu. Kad jus suprastų bei išgirstų teisingai – tuo metu neturėtų užsiimti jokia kita veikla. Ar kada bandėt pasakyt ką nors svarbių varžybų žiūrėjimo metu? Taip taip, žinote kuo tai baigdavosi. Kiekvieną kartą. Paprasta gudrybė padedanti koncentruoti dėmesį – pokalbio metu tiesiog žiūrėkite vienas kitam į akis.

3. Emocijos
Tyrimai parodė, kad vis dėlto vyrai stipriau emociškai reaguoja į įvairius reiškinius. Tačiau nuo pat vaikystės mokomi užslėpti savo tikrąsias emocijas, vyrai jas puikiai valdo. Tad jei ir nematote labai stiprios jo jausmų išraiškos - tai dar nereiškia , kad jam visai nerūpite.

4. Ašaros
Vyrai turi mažesnes ašarų liaukas, bei net 60% mažiau hormono prolaktino, kuris reguliuoja verkimą. Vyrai tiesiog sutverti į stresines situacijas reaguoti kitaip nei moterys.

5. Testosteronas
Vyrų smegenys, galima sakyti, užpildytos šiuo hormonu, kuris atsakingas už agresiją bei nuolatinį varžymąsi su kitais savo lyties atstovais. Tuo tarpu, serotonino, atsakingo už švelnumą, meilumą, vyrai turi gerokai mažiau nei moterys.

6. Skausmas
Ar pastebėjote, kad moterys jaučia skausmą ir apie tai praneša visam pasauliui gerokai dažniau nei vyrai? Tiesiog moterys į skausmą reaguoja emociškai, o vyrai jį vertina analitiškai. Tyrimai parodė, kad vyrai taip pat yra gerokai kantresni skausmo atžvilgiu.
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Vyrai - kokie jie iš tikrųjų yra?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Tautos balsas   2011 10 01
Grožis ir sveikata   2009 09 03
Grožis ir sveikata   2009 08 28
 
Grožis ir sveikata   2009 08 21
Grožis ir sveikata   2009 08 13
   2009 08 04
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos