Modeliai ( peržiūros)
 

Modelių gyvenimas - lyg amerikietiška svajonė!

Modeliai       2016 12 18
 
 

Pats geriausias dalykas būti nepriklausoma nuo tėvų ir visus trokštamus dalykus nusipirkti pačiai. Ačiū "Supermodels" už suteiktą galimybę modeliauti ir įgyvendinti savo svajones.

 

Austė modeliu dirba jau trečius metus! Ji didelio pasisekimo susilaukė Azijos šalyse.

 

Auste, kada pradėjai modeliauti ir kokia tavo, kaip modelio sėkmės paslaptis?

Kai man buvo 15metų "Supermodels" agentūros skauto buvau pastbėta internetiniame portale "facebook". Atvykus į agentūrą iškart pasirašiau kontraktą ir poros mėnesių begyje išvykau į Japoniją. Sėkmės paslapties nežinau. Turbūt reikėtų klausti tų specialistų, kurie mane renkasi. Jie iš patirties mato, kas ko vertas, koks veidas tinkamas dabartiniam mados pasauliui ir t. t. Grožis nėra pagrindinis gero modelio kriterijus. Reikia ir kitų savybių: komunikabilumo, išsilavinimo, pasirengimo, geros savijautos. Visa tai atspindi veidas, akys, žvilgsnis.

 

Kaip tau pavyksta išlaikyti dailias kūno linijas? 

Yra trys merginų tipai: pirmas - apdovanotos greita medžiagų apykaita (rečiausias tipas, kuriam priklausau ir aš), antras - pilnėjančios nuo tam tikros amžiaus ribos, trečias - nuo penkiolikos metų žinančios, kas yra dieta. Prisipažįstu, man labai pasisekė!

 

Kokie, Tavo nuomone, didžiausi modelio darbo pliusai ir minusai?

Modelių gyvenimas yra lyg amerikietiška svajonė.  Be abejonės, didžiulis pliusas - galimybė pažinti naujas šalis, jų kultūrą. Modelio darbas – puiki proga išmokti gyventi savarankiškai. Savaime tampi daug tolerantiškesnis naujovėms, skirtingiems žmonėms, o uždirbtus pinigus gali investuoti į savo ateitį. Sakoma, kad laimės už jokius pinigus nenusipirksi, tačiau aš,asmeniskai nesutinku su šiuo posakiu, nes kai aš esu blogos nuotaikos, geriausias būdas ją pakelti - apsipirkinejimas, kas tikrai, nors ir akimirkai, padaro mane laimingą. Blogoji modelio darbo pusė – ilgas buvimas toli nuo namų, artimųjų ilgesys. Taip pat tenka susidurti  su stereotipiniu žmonių mąstymu apie „dykaduonišką“ modelių veiklą.

 

Modelio darbas nėra amžinas. Turi ateities planų?

Po savaitės skrendu į Kiniją. Tiesą sakant, esu kaip niekada patenkinta savo motinine agentūra “Supermodels".  Kadangi kitais metais būsiu dvyliktokė, tai keliauti per mokslo metus tikrai negalėsiu. Po mokyklos planuoju studijuoti, tačiau dar tiksliai nesu nusprendusi ką.

 

Jei NORI pildyti savo svajones kaip Austė registruokis čia


 
 
 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Modelių gyvenimas - lyg amerikietiška svajonė!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Modeliai   2017 10 08
Modeliai   2017 01 19
Modeliai   2016 12 01
 
Modeliai   2016 11 09
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos