Modelių agentūros
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Modelių agentūros
Visa informacija apie Lietuvoje veikiančias ir neveikiančias modelių agentūras. Rubrikoje pateikiama info... visas aprašymas »
 
 

Atsargiai! Nesumaišykite agentūrų!

 
 
Dėmesio visiems, norintiems pradėti modelio karjerą. Jaučiame pareigą pranešti apie naujai atsirandančių agentūrų nevisai sąžiningą praktiką. Prašome visus būti atidžiais ir pastebėti skirtumus tarp seniai egzistuojančių agentūrų vardų (Baltic model management) bei visiškai naujai rinkoje atsiradusių agentūrų, kurios renkasi panašius...
Grįžti į straipsnį »
 
 
Diskusija: Atsargiai! Nesumaišykite agentūrų!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0
 
Gal dar kokių atsiliepimų apie FBM?
0 0Jolanta
 
Kokios uzsienio modeliu agenturos buvo siemet atvykusios susitikti su FBM 'modeliais'? Atsakykit saziningai i si klausima ir viskas bus visiems aisku apie agenturos soliduma ir sugebejimus. Rinkites agenturas atsakingai.
3 1Jurgita
 
Norėčiau pasitairauti šio straipsnio autoriaus, ar agentūros pavadinimas ar tai kiek laiko ši agentūra yra rinkoje įtakoja agentūros darbo kokybę. Šiame tekste minima ,,nevisai sąžininga praktika", kokia būtent praktika? Juk įsijungę Baltic Model Management ir First Baltic Models agentūrų tinkalapius išvysime visai kitus modelių veidus. Reikėtų pastebėti ir tai, kad šių agentūrų net logotipai visiškai skiriasi. Manau, labai nesąžiniga tai, kad šis staipsinis buvo sukurtas kaip antireklama, vien todėl, kad ir Supermodels ir First Baltic Models modelių atrankos diena sutapo. Tikriausiai merginos turėtų pačios pajusti su kokiu kolektyvu joms yra maloniau bendrauti ir kur jos tikrai gaus pasiūlymų dirbti.
3 3Daiva
 
O man patinka jie! Bent jau darbu suranda, nei tos dideles agenturos, kur lauki lauki savo eiles po kelis metus ir nieko.
  « AtgalGrįžti į straipsnį1
 
 
Įdomu paskaityti
 
Modeliai   2017 01 19
Modeliai   2016 12 01
Modelių agentūros   2016 10 22
 
Modelių agentūros   2012 11 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos