Odos priežiūra
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Odos priežiūra
Kiekviena moteris ar mergina nori turėti gražią odą. Na, o gražios odos paslaptis yra "teisinga" jos priežiūra. Šiandien yra daugybė būdų bei priemonių, padedančių prižiūrėti odą. Jums telieka tinkamai pasirinkti.
 
 

5 grožio gudrybės

Grožis ir sveikata   Odos priežiūra   Odos priežiūra   2013 04 30
 
 

Kartais iš įvairių draugų ar pažįstamų sulaukiame pasakojimų, prasidedančių „žinau, tai keista, bet ...“ arba „tu tuo nepatikėsi, bet ...“. Po šių įžangų seka kokia nors visiškai beprotiška idėja, bet jei mūsų pašnekovas pokalbį užbaigia fraze „išbandžiau ir tai tikrai veikė“ - greičiausiai mes taip pat susigundysime pabandyti. Šiai pagundai neatsispyrėme ir mes, todėl pasidalinsime su jumis grožio gudrybėmis, kurios tikrai veikia (ir kai kurios net geriau, nei tikėjomės)!

 

1) Pudruokite plaukų šaknis. Šiandien ta diena, kuomet laukia labai svarbus susitikimas, jūs pramiegojote, vėluosite ir visai neturite laiko išsiplauti plaukams? Pabandykite jų šaknis papudruoti kūdikių talko milteliais, kepimo soda ar tiesiog smulkiais miltais. Šie produktais sugers riebalų perteklių, tačiau svarbu nepadauginti, antraip rezultatas gali būti katastrofiškas. Beje, šis triukas geriau veikia šviesiaplaukėms (nes jų plaukų spalva ne taip kontrastuoja).

 

2) Patinusioms akims naudokite žalią bulvę. Jei naktį ne pakankamai išsimiegojote (ar miegojote per ilgai) ir dabar jus kamuoja užtinusios akys, tuomet perpjaukite pusiau žalią bulvę, uždėkite ją ant akių ir palaikykite apie 10 minučių. Žalia bulvė nuims patinimą ir atrodysite žvaliai. Be to, taip pat veikia ir panaudoti arbatos maišeliai (ypač juodos).

 

3) Nagų laką džiovinkite lediniame vandenyje. Jei skubate, bet norite nepriekaištingo ir nesugadinto manikiūro, tuomet nulakuotus nagus kelioms sekundėms panardinkite į ledinį vandenį. Ledinis vanduo ne tik akimirksniu išdžiovins nagų laką, bet taip pat ir atlipins visus ant odelių likusius nagų lako brūkštelėjimus.

 

4) Atsikratykite įraudusio veido. Po aktyvios mankštos dažnas žmogus tampa gerokai įraudęs. Idealiomis sąlygomis toks veido raudonis turėtų praeiti po kelių ar keliolikos minučių, tačiau neretai nutinka taip, kad to raudono veido niekaip neina atsikratyti net po valandos ar kelių. Tokiu atveju vertėtų išgerti antihistamininių vaistų (Claritine, Loratine ir kt.). Jie greitai ir efektyviai išspręstų įraudusio veido problemą.

 

5) Išvenk akių tušo dryžių ant akių vokų. Kartais būna sudėtinga itin skubiai pasidažyti blakstienas nesugadinant akių šešėlių makiažo ir neištepant jo akių tušu. Tokiose situacijose pagelbėti gali... šaukštas! Tereikia priglausti jį prie akies voko, padažyti blakstienas ir džiaugtis idealiai atrodančiu nesugadintu akių makiažu!


Nuotraukos šaltinis: lipstique.com

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: 5 grožio gudrybės
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2013 07 19
Grožis ir sveikata   2013 07 02
   2013 06 18
 
Grožis ir sveikata   2013 06 17
Grožis ir sveikata   2013 06 06
Grožis ir sveikata   2013 05 27
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos