Odos priežiūra
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Odos priežiūra
Kiekviena moteris ar mergina nori turėti gražią odą. Na, o gražios odos paslaptis yra "teisinga" jos priežiūra. Šiandien yra daugybė būdų bei priemonių, padedančių prižiūrėti odą. Jums telieka tinkamai pasirinkti.
 
 

Herpis! Ką daryti?

Grožis ir sveikata   Odos priežiūra   2011 11 28
 
 
Herpes – vienas nemaloniausių estetiškai išvaizdai ir dažnai netgi sveikatai kenkiančių virusų. Kad ir kaip nemalonu, tačiau šį virusą savo organizme nešiojamės beveik kiekvienas. Stuburo smegenyse slypintis Herpes pasireiškia tuo atveju, kai imunitetas nusilpsta, ypatingai saugotis reikia esant sparčiai klimato kaitai, taip...
Grįžti į straipsnį »
 
 
Diskusija: Herpis! Ką daryti?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0Žydrūnė Vaitaityte
 
acerola c 4tabletes vienu kartu ir po2val.jo kaip nebuta
0 0
 
NFL Jerseys

cheap NFL Jerseys

Cheap NFL Jersey

Throwback NFL Jerseys

authentic NFL jerseys

.A store which could also assist you to turn all these into specialty softball uniforms by adding a group name, company logo, or several if crucial.You desire to be sure that you get exactly what we should and the particular team needs rather than just what virtually any store provides.You can create with apparatus that accompanies the overall game.

That may see, before recreational softball uniforms and even equipment became an element of the kinds of baseball played in the nation, the strategy team colors began to are likely involved in receiving, in enthusiasts devotions, along with in team consciousness.To further improve the team's gear, such items because weighty sweatshirts were standard within the early days on the sport
1 0Rasa
 
Pajutus dilgčiojimą( labai gerai), bet ir pradėjus kilti pūslelėms, jas aš patepu Vogotil spiritu..dar galima pradrėksti, kad geriau prisidegintų:) šio spirito sąvybė,- gydo žaizdeles nepaliekant randų. herpes praeina nespėjus net atsirasti rimtesnėms pūslelėms. Panaudojus keletą kartų, po kelių metų viruso pasikartojimas retėja.. dabar neprisimenu kada buvo atsinaujinęs
0 0Eglė
 
Mane šis daiktas kamuoja dažnokai. Ir tai ne tik nusilpusio imuniteto pasekmė. Jei jau kartą iškilo, reiškiasi tai genuose. Jo užuomazgos visada tūno viduje. Jam reikia peršalimo, streso ir va jau iškilo į paviršių. Geriausiais būdas gydimas lazeriu.
0 0Justina Mickutė
 
Man geriausiai padėjęs- silicea tepaliukas :) tik nelabai gražiai atrodo ant lūpos, bet itin veiksmingas :)
0 0Vaida Šimkutė
 
Jei pajunti, kad lenda herpe, tai geriausias variantas tepti Baneocino tepalo (ar kokio kito tepalo su antibiotiku), taip negailint ir greitai išsigydo.
0 0Edita Danauskienė
 
Siera tikrai veikia, jei iškarto pajauti ir užsidedi, tai net nebeiškyla puslelės.
1 0Deimantė Laurinaitytė
 
Kai pradeda kilti, reikia trinti su druska, bet taip stipriai patrinti, padeda. bet tada kai ji tik kyla, o ne kai jau iškilus.
0 0Milda Žeimienė
 
...Šiek tiek nemalonus, tačiau liaudiškas patarimas : iškilusią pūslelę ant lūpų reikia tepti siera iš ausų. Che che :)
  « AtgalGrįžti į straipsnį1
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2013 07 19
Grožis ir sveikata   2013 07 02
   2013 06 18
 
Grožis ir sveikata   2013 06 17
Grožis ir sveikata   2013 06 06
Grožis ir sveikata   2013 05 27
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos