Odos priežiūra
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Odos priežiūra
Kiekviena moteris ar mergina nori turėti gražią odą. Na, o gražios odos paslaptis yra "teisinga" jos priežiūra. Šiandien yra daugybė būdų bei priemonių, padedančių prižiūrėti odą. Jums telieka tinkamai pasirinkti.
 
 

Kaip išlyginti netolygų įdegį?

Grožis ir sveikata   Odos priežiūra   Odos priežiūra   2013 06 06
 
 

Vasarą tampa sunku atsispirti pagundai suteikti odai bronzinį atspalvį. Kaip tai pasiekti žmonės renkasi įvairiai – vieni pirmenybę teikia natūraliam įdegiui saulėje, kiti vaikšto į soliariumus, o treti renkasi įvairias savaiminio įdegio priemones. Kad ir kaip ten bebūtų, kartais nutinka taip, jog įdegis tampa netolygus (tai maudymosi kostiumėlio petnešėlė ar vakar dėvėti šortai nudegė, tai nepavyko lygiai užtepti savaiminio įdegio priemonės ir pan.). Tad ką daryti ir kaip elgtis tokiu atveju? Juk nesinori visą vasarą drabužiai dangstyti visų įdegio klaidų!

 

Vienas iš galimų sprendimų galėtų būti bandymas išbalinti odą, tačiau tai reikštų, jog teks atsisakyti įdegio, dėl kurio galbūt labai vargote. Turime puikią žinią – yra būdų, kurie nereikalauja atsisakyti įdegio. Iš tiesų šiandien, esant tokiam gausiam savaiminio įdegio priemonių ir bronzantų pasirinkimui, netolygus įdegis tampa nebe neįveikiama problema. Be to, puikių rezultatų galima pasiekti itin greitai!

 

Visų pirma, jei turite daug skirtingos formos maudymosi kostiumėlių, geriausia būtų pirkti ir nešioti tokius, kurių forma sutampa, taip lengviau išvengsite įvairių netolygaus įdegio raštų bei lengviau pašalinsite ar užmaskuosite įdegio klaidas.

 

Kitas aktualus dalykas, jog deginantis su netolygiu įdegiu derėtų tamsiau nudegusias vietas tepti didelį SPF (45+) filtrą turinčiu apsauginio kremu, o šviesenes vietas – apsauginiu kremu su žemu SPF (10-30) filtru. Tai sulėtins labiau įdegusios vietos melanino gamybą ir šviesiems odos plotams bus lengviau „prisivyti“ tamsesnio įdegio vietas.

 

Dar vienas būdas išlyginti įdegį (tiek natūralų, tiek pasiektą su savaiminio įdegio produktais), yra paprasčiausias viso kūno odos nušveitimas. Tam puikiai tiks šiukštesnė kempinė, tačiau geresnių rezultatų pasieksite naudodami kūno šveitiklius. Tik problema tame, jog nušveitus kūną ne tik sumažinamas (ar visai panaikinamas) netolygus įdegis, bet taip pat ir prarandama dalis įdegio, todėl odos spalva tampa šviesesnė ir artimesnė natūraliai.

 

Norint itin greito rezultato geriausia būtų šviesesnes odos vietas patepti savaiminio įdegio priemone, kuri sukurs vizualiai lygaus įdegio efektą. Tačiau šis sprendimas nėra ilgalaikis, mat savaiminio įdegio priemonės po kurio laiko išblunka ir nusiplauna, todėl vėl išryškėja netolygus įdegis. Ekstra atveju vietoj savaiminio įdegio priemonės taip pat galima įdegio klaidas maskuoti bronzantais ar tamsesnio atspalvio pudra. Tačiau velgi, siekiant ilgalaikio efekto, teks pasinaudoti ne taip greitai veikiančiais patarimais.

 

 

Nuotraukos šaltinis: vogue.com

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kaip išlyginti netolygų įdegį?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2013 07 19
Grožis ir sveikata   2013 07 02
   2013 06 18
 
Grožis ir sveikata   2013 06 17
Grožis ir sveikata   2013 05 27
Grožis ir sveikata   2013 05 22
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos