Odos priežiūra
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Odos priežiūra
Kiekviena moteris ar mergina nori turėti gražią odą. Na, o gražios odos paslaptis yra "teisinga" jos priežiūra. Šiandien yra daugybė būdų bei priemonių, padedančių prižiūrėti odą. Jums telieka tinkamai pasirinkti.
 
 

Kaip panaikinti apgamus?

Grožis ir sveikata   Odos priežiūra   2012 01 30
 
 
Vieni matomoje kūno vietoje turėdami išskirtinę odos dėmelę didžiuojasi, kiti stengiasi paslėpti ar net naikina. Apgamas (dermatologijoje vadinamas nevusu)- tai riboto ploto mazgelis arba dėmelė, kuri, manoma, yra sutrikusių odos struktūrų vystymosi rezultatas. Apgamą turėti įmanoma jau gimstant arba įgyti bėgant laikui dėl įvairių priežasčių: Visų pirma,...
Grįžti į straipsnį »
 
 
Diskusija: Kaip panaikinti apgamus?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0Asta
 
Aš taip pat šalinausi savo kabantį ir amžinai netyčia nuplešiamą apgamą. Oi kaip jis mane vargindavo. Ir dar kaip skaudėdavo! Šalinausi Kaune http://www.azuolynomedicinosklinika.lt/gydytoju-paslaugos-konsultacijos/dermatologija.
0 0Brigita
 
Apgamas matomoje vietoje pas mane buvo ir sukeldavo labai diskomfortą. O naujienos, kad apgamų šalinimas lazeriu yra geriausias variantas - nėra naujiena. Ir mažiau skausminga, ir greita, ir randų nelieka. Ne taip kaip radiobangomis. Pati šią procedūrą dariau http://www.lazeriniscentras.lt/lt/paslaugos/apgamu-salinimas, tai kaina tikrai nesikandžiojo, o svarbiausia specialistai atliko savo darbą puikiai. Tik patariu, kad geriausia šalinti žiemą.
0 0Šarunė
 
Apgamai nevisai patogus dalykas, o be to ir pavojingas, Pas mane veide yra labai daug apgamų, o ant kūno dar daugiau. Jau vaikystėje penkis išpjovė, nes įtarė, kad gali išsivystyti į piktybinius, o kartą pati, ant peties buvusį apgamą nurėžiau, tai gydytojai iškart pašalino, nes paraudonavo, iškilo. O ant kojos, kur buvo apgamas, randelio beveik nesimato, nes jau celiulitas suvešėjo, cha cha cha :-). Amžiui bėgant taip jau būna.
0 1Emutė
 
Aš manau, kad kai kuriose kūno vietose, apgamai yra ne tik gražu, bet ir labai seksualu, visia nebūtina jų naikintis tokiu atveju. O Jeigu jau nusprendėt tokio grožio atsikratyti, arba jums tikrai tai trukdo [url=http://www.lazeriniscentras.lt/lt/paslaugos/apgamu-salinimas]apgamų šalinimas[/url] atliekamas chirurginiu būdu mano nuomone yra vertas dėmesio. Aš pati nebandžiau, bet atsiliepimus sakau iš draugų.
1 0Audra
 
as rugpjucio men naikinaus su ellman surgitron lazeriu tai liko rausvesnes demeles ir tai pazymi kad kazkas ten buvo...
1 1Sasokas
 
Tj kokios kainos ir kur taip daro?
0 0Online boutique stores
 
The coolest UK fashion brands Pauls Boutique bag was creat in 2002. Over the ten year, the Paul’s Boutique UK bag are proving to be extremely popular both at home and abroad.
In the handbags collection, Paul's Boutique use three separate categories to describe the different types of bags available. So you can easy to find one Pauls Boutique bag that matches your own style. Welcome to our paul's boutique bag shop online . There are fashion style of Molly , Maisy Large , Olivia , Sacha , Holly bags you can choose.All of the bag are free shipping and no sale tax.
http://www.paulsboutiquebag.net/
0 0Barbour wax
 
Fashion barbour come from UK. In European Barbour Jacket just as you have an admission tickets to enter high society. And the Barbour coat still won Queens Award for their excellent quality. Welcome to barbour jacket shop. Now barbour store will show you many barbour wax jackets style which you can use in any situation. Give one barbour quilted jacket and it will bring you convenient life and outstanding feeling. There are variety of barbour mens jacket, barbour ladies jacket and Kids jackets here. The high quality barbour international jacket you can’t miss.
0 0Kristina
 
O nuotrauka kokia grazi, kam naikinti toki grozi ;) pati toki turiu, nors apgamu visas kunas nusetas. esu operavusi chirurginiu budu, bet kai kurie apgameliai atsinaujino.
1 0Enrika Ostapenko
 
deginau apgamus Radiochirurgija, kur buvo mazi rangeliu jau beveik nera, bet vienas didelis kur tai liko ziaurus randas...
1 0Evelina Klimkeviciute
 
naujiena pasake kuo naikinti
  « AtgalGrįžti į straipsnį1
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2013 07 19
Grožis ir sveikata   2013 07 02
   2013 06 18
 
Grožis ir sveikata   2013 06 17
Grožis ir sveikata   2013 06 06
Grožis ir sveikata   2013 05 27
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos