Odos priežiūra
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Odos priežiūra
Kiekviena moteris ar mergina nori turėti gražią odą. Na, o gražios odos paslaptis yra "teisinga" jos priežiūra. Šiandien yra daugybė būdų bei priemonių, padedančių prižiūrėti odą. Jums telieka tinkamai pasirinkti.
 
 

Kaip taisyklingai lakuoti nagus?

Grožis ir sveikata   Odos priežiūra   2012 01 05
 
 

Viena svarbiausių moters įvaizdžio detalių, atskleidžiančių patrauklumą ir grožį yra tvarkingi ir prižiūrėti rankų bei kojų nagai. Dažniausiai juos ne tik prižiūrime, bet ir puošiame – lakuojame. Iš šalies atrodantis labai nesudėtingas procesas ne visada suteikia patį estetiškiausią rezultatą. To priežastis – netaisyklingas, paskubomis atliekamas nagų lakavimas. Visoms, norinčioms išmokti tobulai padengti savo nagus laku, rekomenduojame pasinaudoti mūsų patarimais.

 

 1. Jei pasiryžote atlikti tokį skrupulingai moterišką darbą – skirkite jam pakankamai laiko.
 2. Prieš pradėdamos lakuoti nagus, iš pradžių kruopščiai nuvalykite prieš tai užteptą laką, net jei jo ir nesimatė. Ant nago kaupiasi riebalai, kurie lieka nuo kremų ir aliejukų. Tam naudokite supresuotus vatos tamponėlius (nuo kitų gali likti pūkelių, trukdančių tvarkingai nulakuoti) bei nagų lako valiklį, kurio sudėtyje nėra acetono ir alkoholio- jie nagus išsausina.
 3. Pamaitinkite odeles aplink nagus. Tam panaudokite specialų aliejuką, riebų rankų kremą, alyvuogių aliejų ar netgi lūpų balzamą.
 4. Dilde suformuokite norimą nagų formą.
 5. Patartina nusiplauti rankas. Po nagais gali būti likę dulkelių ir kitų nešvarumų.
 6. Atstumkite arba apkirpkite nagų odeles. Kad būtų lengviau jas tvarkyti, prieš tai rankas galite pamirkyti šiltame vandenyje. Odelės suminkštės.
 7. Ranką laikykite plokščiai. Atsukusi nagų lako buteliuką, lako perteklių nuo teptuko nuvalykite į buteliuko kraštus. Tepkite nagus plonu sluoksniu lako, tolygiai paskirstydama po visą nagą. Kad lakas ilgiau išliktų - galite jo patepti priekinėje nago dalyje šiek tiek po pačiu nagu.
 8. Tepkite nagus keliais plonais sluoksniais lako (vienam išdžiūvus, tepti kitą). Spalva bus tolygesnė, o lakas laikysis ilgiau. Nagą nulakuoti patariama dviem- trim patepimais, netepkite ant odelių.
 9. Nagus džiovinkite neužsiiminėdama pašaliniais darbais. Laiką sutaupysite kantriai palaukusi vieną kartą. Nagai visiškai išdžiūsta maždaug po valandos.
 10. Jei kokybiškai išdžiovinti nepavyko ir užteptą nagų laką sugadinote, geriausia yra nagą nuvalyti ir užtepti laką iš naujo. (Taip, suprantame, kantrybės tikrai reikės). Tačiau yra dar vienas greitas būdas – išteptą nagą trumpam įmerkite į lako valiklio buteliuką ir ištraukę pataisykite nagą nauju sluoksniu lako.
 11. Kad lakas visada atrodytų kaip naujai užteptas- kaskart užtepkite nagus nauju sluoksniu.
 12. Manoma, kad vieną kartą kokybiškai nulakuoti nagai turėtų išlikti iki vienos ar net dviejų savaičių. Jei neišlieka, priežastys gali būti įvairios- nagų lako kokybė, netaisyklingas lakavimas, išsausėję nagai, buities darbai  ir pan. 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kaip taisyklingai lakuoti nagus?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2013 07 19
Grožis ir sveikata   2013 07 02
   2013 06 18
 
Grožis ir sveikata   2013 06 17
Grožis ir sveikata   2013 06 06
Grožis ir sveikata   2013 05 27
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos