Odos priežiūra
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Odos priežiūra
Kiekviena moteris ar mergina nori turėti gražią odą. Na, o gražios odos paslaptis yra "teisinga" jos priežiūra. Šiandien yra daugybė būdų bei priemonių, padedančių prižiūrėti odą. Jums telieka tinkamai pasirinkti.
 
 

Natūraliai ilgos ir tankios blakstienos

   Odos priežiūra   Odos priežiūra   2013 06 18
 
 

Yra daugybė būtų kaip blakstienas priversti atrodyti ryškiau ir išraiškingiau – dažymas tušu, priauginimas, cheminis dažymas ir pan. Tačiau ką daryti norint turėti natūraliai ilgesnes ir tankesnes blakstienas?

 

Vazelinas ir lūpų balzamas

Viena iš priemonių, galinti paskatinti ilgesnių ir tankesnių blakstienų augimą yra paprasčiausias vazelinas. Geriausia – natūralus ir be sintetinių priedų, kurie gali erzinti akis. Vazelinu reikia tepti blakstienas kasdien prieš einant miegot, o ryte viską švariai nuplauti (nebent nežadi dažytis akių tušu). Kad būtų patogiau vazeliną paskirstyti tolygiai, geriausia naudoti švariai išplautą seną akių tušo šepetėlį, tačiau naudojantis pieštukiniu lūpų balzamu ar vazelinus galima juo tiesiog perbraukti per blakstienas nuo šaknų iki galiukų. Atlikus šią procedūrą teks apsišarvuoti kantrybe, mat efektui pastebėti gali prireikti 5 savaičių.

 

Vitaminas E

Vaistinėse galima įsigyti vitamino E aliejaus pagrindu (taip pat būna kapsulės), kurios puikiai skatina blakstienų augimą, todėl sudaro galimybę džiaugtis ilgomis, tankiomis ir sveikomis blakstienomis. Siekiant geriausio rezultato patariama aliejumi prieš einant miegot kruopščiai ištepti akių vokus, o ryte – švariai nuvalyti aliejaus likučius. Kaip ir naudojant vazeliną, procedūrą reikia atlikti kasdien.

 

Ricinos ir alyvuogių aliejai

Dar viena puiki priemonė norint džiaugtis gražiomis ir išraiškingomis blakstienomis – ricinos aliejus. Jį galima naudoti vieną lygiai taip pat, kaip vazeliną (tepant ant blakstienų) arba lygiomis dalimis sumaišytą su alyvuogių aliejumi ir tepant tiek blakstienas, tiek akių vokus.

 

Greipfrutų eterinis aliejus

Siekiančioms turėti gerokai tankesnes blakstienas patariama rinktis greipfrutų eterinį aliejų, kuris skatina itin tankių blakstienų augimą. Skirtingai nei anksčiau paminėtas priemones, greipfrutų eterinio aliejaus negalima laikyti per naktį, man laikant ilgą laiką jis gali stipriai sudirginti akis. Procedūrą reikėtų atlikti taip: švarų tušo šepetėlį panardinti į aliejų ir palaikyti 1 minutę tam, kad gerai prisigertų. Tuomet kruopščiai ir atsargiai užtepti aliejų ant blakstienų ir palaikius 10 minučių švariai nuplauti.

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Natūraliai ilgos ir tankios blakstienos
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2013 07 19
Grožis ir sveikata   2013 07 02
Grožis ir sveikata   2013 06 17
 
Grožis ir sveikata   2013 06 06
Grožis ir sveikata   2013 05 27
Grožis ir sveikata   2013 05 22
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos