Tautos balsas ( peržiūros)
 

Nauja „Dove“ plaukų priežiūros priemonių linija – jaunatviškam spindesiui

Tautos balsas       2015 01 29
 
 

Visame pasaulyje gerai žinomas prekės ženklas „Dove“ Lietuvos kosmetikos rinkoje pristatė tris unikalius plaukų priežiūros produktus, skirtus senėjantiems plaukams. Keturiasdešimties ir vyresnėms moterims  skirti iškirtiniai „Youthful Vitality“ produktai stiprina plaukus ir atkurią jų jaunatvišką gyvybingumą.

 

„Bėgant metams ir senstant galvos odai plaukai praranda savo žvilgesį ir stiprumą. 2014-aisiais atlikta tarptautinė „Dove“ apklausa parodė, kad moterys jaudinasi dėl savo galvos odos ir plaukų būklės, o tai mažina jų pasitikėjimą savimi. Tačiau, remiantis tyrimo rezultatais, paaiškėjo, kad tik nedaugelis moterų, vyresnių nei keturiasdešimties, renkasi specialiai jų amžiui pritaikytus produktus, nors toks poreikis iš tiesų yra“, – sakė „Dove“ atstovė Marit Soha.

 

Atsižvelgiant į moterų poreikius skirtingu jų amžiaus laikotarpiu, „Youthful Vitality“ linijos produktai yra sukurti specialiai brandaus amžiaus moterų plaukų priežiūrai. Šios linijos produktai yra praturtinti plaukams itin svarbiais baltymais ir lipidais, kurių bėgant metams plaukai netenka. „Su amžiumi plaukų struktūra kinta – jie tampa plonesni, išsausėja. Tai natūralus organizmo procesas, kuris, deja, pažeidžia plaukus, todėl jiems reikia papildomų maistinių medžiagų“, – sako M. Soha.

 

Išskirtinę brandžių plaukų priežiūros produktų liniją sudaro vertingomis maistinėmis medžiagomis praturtinti šampūnas ir kondicionierius bei antioksidantų ir UV spindulių filtrą turintis BB kremas. Išskirtinai plaukams sukurtas unikalus BB kremas intensyviai maitina plaukus, be to šie tampa lankstesni ir lengviau modeliuojami. Pakanka vos 4–5 lašų produkto, kuris gali būti naudojamas tiek ant drėgnų, tiek ant sausų plaukų. 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nauja „Dove“ plaukų priežiūros priemonių linija – jaunatviškam spindesiui
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Tautos balsas   2014 04 30
Tautos balsas   2014 02 13
Tautos balsas   2014 02 04
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2018 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos