Papuošalai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Papuošalai
Jeigu norite atrodyti stilingai, mados ekspertai pataria neužmiršti ir įvairiausių papuošalų. Jų šiandien... visas aprašymas »
 
 

Išsirink tinkamiausius akinius nuo saulės

Mada ir aš   Papuošalai   2009 08 03
 
 
Rinkdamiesi naujus akinius, dažniausiai sugaištame daug laiko, nes matuojamės daugybę modelių, kurie, deja, ne visada mums tinka. Kartais pasirinktas pats madingiausias akinių tipas gali nederėti prie veido ir todėl su jais atrodysite ne tiek stilingai, kiek keistai, o kartais gal net juokingai. Tam, kad akinius būtų išsirinkti lengviau ir greičiau, tereikia žinoti keletą pagrindinių dalykų apie savo spalvinį tipą, veido formą ir prie jos tinkančius akinių modelius.

Rinkdamiesi akinius turėkite omenyje, jog madingi ir gražūs akiniai yra tie, kurie tinka prie veido formos. Akiniai tiks, jei rėmelių forma bus priešinga veido formai, rėmeliai atitiks veido dydį, derės su odos, plaukų bei akių spalva ir padės išryškinti gražiausius jūsų veido bruožus.

Turintiems taisyklingus veido bruožus tiks beveik visi saulės akiniai. Apvaliam veidui stilistai pataria rinktis kampuotus, griežtų linijų akinius. Puikus pasirinkimas – akiniai su stačiakampio formos pailgais rėmeliais, su kuriais veidas atrodys ilgesnis. Trikampiui veidui patariama rinktis didelius, apvalios formos, plonų ir šviesių spalvų rėmelių (arba išvis be rėmelių) akinius nuo saulės.

 
Šaltinis: vogue.co.uk
 

Tam, kad kvadrato formos veido bruožai atrodytų švelnesni ir ne tokie kampuoti, patariama rinktis siaurus, ovalios arba suapvalintų formų rėmelius. Ovalo formos veidui tiks beveik visi rėmelių modeliai, tik reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad akiniai nebūtų platesni už plačiausią veido dalį. Renkantis akinius, taip pat derėtų atkreipti dėmesį ne tik į veido formą, bet ir į savo kūno proporcijas. Stambesnio sudėjimo žmonės gražiau atrodys pasirinkę akinius masyvesniais ir didesniais rėmeliais, o smulkesnio – mažesnius ir siauresnių rėmelių akinius.

 
Šaltinis: vogue.co.uk
 

Norint išsirinkti sau tinkančius akinius, vertėtų atkreipti dėmesį ir į spalvą. Daugelis mados aistruolių mėgsta derinti akinių rėmelių spalva prie drabužių. Tačiau tokiu atveju jie turi turėti bent kelias poras akinių, kurios derinamos vis prie skirtingų drabužių komplektų. Vis dėl to, jei turite tik vienerius akinius, rinkitės tokius, kurie labiausiai derės prie jūsų odos, plaukų ir akių spalvos. Geriausiai atrodys tokie akiniai, kurių rėmelio spalva tiks prie jūsų spalvinio tipo.

 
Šaltinis: vogue.co.uk
 

Šiltojo tipo žmonėms labiausiai tinka rožinio ir gintarinio atspalvių, o taip pat ir persiko, vario, oranžinės, vėžlio kiauto, šviesiai žalios ir melsvos spalvų akinių rėmeliai. Šaltojo tipo atstovai gražiausiai atrodys su juodos, pilkos, tamsiai violetinės ir mėlynos, sidabro bei aukso spalvų rėmeliais.

Renkantis akinius taip pat patariama atsižvelgti ir į tai, kokį įvaizdį siekiate susikurti. Pavyzdžiui, subtilų, minimalistinį įvaizdį padeda sukurti akiniai su plonais rėmeliais arba iš viso be jų. Ekstravagantišką ir išsiskiriantį stilių, priešingai, - ryškūs, neįprastų formų ar šį sezoną itin populiarūs įvairiomis detalėmis puošti akiniai nuo saulės.

 
Šaltinis: vogue.co.uk
 

Kai nešiojate akinius, jie tarsi tampa pritraukiančiu dėmesį pagrindiniu veido akcentu. Todėl svarbu, kad jie derėtų prie veido, jo spalvos, ir, žinoma, būtų patogūs. Gausybė naudingų patarimų – priešais jus! Gal nuo šio nebus taip sunku išsirinkti sau labiausiai patinkančias ir tinkančias stilingas apsaugas nuo saulės?
 
Šaltinis: thefashionspot.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Išsirink tinkamiausius akinius nuo saulės
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2015 03 01
Mada ir aš   2013 07 18
Mada ir aš   2013 07 03
 
Mada ir aš   2013 05 17
Mada ir aš   2012 12 21
Mada ir aš   2012 12 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos