Papuošalai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Papuošalai
Jeigu norite atrodyti stilingai, mados ekspertai pataria neužmiršti ir įvairiausių papuošalų. Jų šiandien... visas aprašymas »
 
 

Nauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedai

Mada ir aš   Papuošalai   Papuošalai   2013 07 18
 
 

Tai, kas prieš gerą pusmetį atrodė kaip pavienis reiškinys pagaliau tampa tikra tendencija. Nesuprantate apie ką mes? Apie nepilnai užmautus žiedus! Ganėtinai nesenai pasirodęs neįprastas žiedų nešiojimo būdas atrodo labai itin žaviai, todėl nenuostabu, jog pirmaisiais pavyzdžiais pasekė vis daugiau viso pasaulio merginų ir moterų ir tai tapo tendencija.

 

Idėjos atsiradimą greičiausiai paskatino iki tol vyravusi tendencija nešioti po kelis žiedus ant vieno piršto, tačiau derinant platesnius ar masyvesnius žiedus tapdavo sudėtinga ne tik juo išlaikyti ant pirštų, bet taip pat ir patogiai lankstyti rankas nebijant, jog tuos kuris nors žiedas nuslys. Greičiausiai dėl šios priežasties imta nešioti žiedus užmovus juos tik iki antro ar pirmo narelio.

 

Dėl patogumo nepilnai užmauti žiedai retai kada būna masyvūs, dažniausiai tai plonos juostelės, rečiau – įvairiomis formomis puošti žiedai. Kadangi viskas prasidėjo nuo noro patogiai, bet gausiai puošti pirštus žiedais, tai ir toliau pagrindinė gausos tendencija išlieka, mat nepilnai užmauti žiedai derinami su įprastais.

 

Norinčioms įsigyti tokių žiedų niekur nieko specialaus ieškoti nereikia, kadangi tam specialių žiedų nėra, tiesiog perkant renkamasi mažesnį žiedo dydį. Be to, juk galima nusipirkti kelis vienodus tik skirtingo dydžio žiedus ir juos derinti tarpusavyje!

 
 
Šaltinis: weheartit.com
Šaltinis: weheartit.com
 
Šaltinis: weheartit.com
Šaltinis: weheartit.com
 
Šaltinis: weheartit.com
Šaltinis: weheartit.com
 
Šaltinis: weheartit.com
Šaltinis: weheartit.com
 
Šaltinis: weheartit.com
Šaltinis: weheartit.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nauja mados tendencija – nepilnai užmauti žiedai
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2015 03 01
Mada ir aš   2013 07 03
Mada ir aš   2013 05 17
 
Mada ir aš   2012 12 21
Mada ir aš   2012 12 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos