Papuošalai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Papuošalai
Jeigu norite atrodyti stilingai, mados ekspertai pataria neužmiršti ir įvairiausių papuošalų. Jų šiandien... visas aprašymas »
 
 

Papuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniai

Mada ir aš   Papuošalai   2009 08 09
 
 
Pristatydami artėjančio rudens mados tendencijas mados kūrėjai daugiausiai akcentuoja griežtų siluetų ir žaismingus vasariškus įvaizdžius pakeitusių kiek tamsesnių ir niūresnių tonų ansamblį. Nors spalvų paletė kiek patamsėjo, tačiau dizaineriai tikrai neleis pasiduoti slogioms rudeninėms nuotaikoms. Lietingas rudens popietes padės pagyvinti kartu su tamsesniais tonais derinami ryškūs atspalviai ir blizgios, permatomo audinio ar gyvūnų raštais išmargintos detalės.

Jei jau pradėjote po truputį atnaujinti savo garderobą artėjančiam sezonui, nepamirškite ir aksesuarų. Šią vasarą itin madingi ryškūs ir masyvūs papuošalai ir artėjantį rudenį niekam neužleis aukščiausių savo populiarumo pozicijų. Viena nepamainomų jūsų įvaizdžio detalių neabejotinai turėtų tapti kaklo vėrinys.

Rudens moteris – drąsi, nebijanti eksperimentuoti, pasitikinti ir nuolatos atsidurianti dėmesio centre. Dizaineriai pataria nesikuklinti ir nepabijoti puoštis kuo didesniais, įvairių formų ir spalvų vėriniais, su kuriais atrodysite itin originaliai ir stilingai.

Spalvoti akmenys, metalo intarpai, masyvios grandinės – tokios vėrinių tendencijos išryškėjo naujausiose garsių dizainerių kolekcijose. Įvairioms geometrinėms detalėms – blizgantiems ar matiniams apskritimams, stačiakampiams, trikampiams – negalėjo atsispirti Lanvin, Thakoon ir Marc Jacobs. Romantiškiems gėlių motyvams duoklę atidavė Marni ir Giambattista Valli. Na, o ekstravagantiškais ir drąsiais sprendimais pradžiugino John Galliano, Alexander Mc Queen bei Dolce & Gabbana.

Ar jau esate pasiruošę išsiskirti iš minios? Daugiau stilingų idėjų – nuotraukose!
 
 
Šaltinis: millionlooks.com
Šaltinis: millionlooks.com
 
Šaltinis: millionlooks.com
Šaltinis: millionlooks.com
 
Šaltinis: millionlooks.com
Šaltinis: millionlooks.com
 
Šaltinis: millionlooks.com
Šaltinis: millionlooks.com
 
Šaltinis: millionlooks.com
Šaltinis: millionlooks.com
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Papuošalų tendencijos rudeniui: kaklo vėriniai
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2015 03 01
Mada ir aš   2013 07 18
Mada ir aš   2013 07 03
 
Mada ir aš   2013 05 17
Mada ir aš   2012 12 21
Mada ir aš   2012 12 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos