Tautos balsas ( peržiūros)
 

Lietuvių mados iliustratorės Agnės Usak paroda Paryžiuje

Tautos balsas       2014 02 08
 
 

Paryžiaus Aukštosios Mados Savaitės bėgyje pasaulio mados sostinėje vyko trečioji ARTGeorgia paroda. Šio renginio organizatorė Sofia Tčkonia – žinoma figūra mados pasaulyje, kieno pastangomis 27 jaunieji dizaineriai iš 11 šalių, o tarp jų ir lietuvaitė mados iliustratorė Agnė Usak pristatė savo darbus žinomų dizainerių, mados žurnalų redaktorių, pirkėjų, žurnalistų, meno kritikų, blogerių ir kitų industrijos profesionalų teismui. 

 

 

ARTGeorgia Paris vyksta du kartus per metus vis naujoje ir ypatingoje vietoje, kur “mada susitinka su menu” ir yra aplankoma įtakingų žmonių, kaip Herve Leger, Martin Margiela, Manish Arora, Vika Gazinskaya, Catherine Baba, Diane Pernet ir kt. Šiemet renginys vyko XVIII amžiaus rūmų patalpose, istorinėje Paryžiaus vietoje – šalia Concorde aikštės.
 

 

Kuruojama Mariškos Ziurinos – mados ir prabangos brendų konsultantės gyvenančios Paryžiuje, tai buvo debiutinė Agnės paroda. Atstovaudama Lietuvai, menininkė ne tik pristatė apie 30 mados iliustracijų, bet ir nutapė oficialų renginio pakvietimą, kuris buvo plačiai paviešintas Prancūzijos žiniasklaidoje.

  

Apart darbo su privačiais klientais, Agnė Usak sėkmingai kolaboruoja su dizaineriais iliustruodama jų komercines brošiūras (lookbooks), o šiuo metu pradeda didelį projektą su viena ukrainiečių dizainere, kurios sekanti kolekcija bus nuspalvinta lietuvaitės iliustracijomis. Agnė neslepia, kad viena jos svajonių yra surengti parodą jos gimtajame Vilniuje.

 


 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Lietuvių mados iliustratorės Agnės Usak paroda Paryžiuje
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2018 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos