Plastinės operacijos
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plastinės operacijos
Plastinės operacijos - šiandien sparčiai populiarėjantis reiškinys. Vis dėl to žmonių požiūriai į šį rei... visas aprašymas »
 
 

Mamos gimtadienio dovana paauglei dukrai - raukšlių šalinimo procedūra

   Plastinės operacijos   2009 05 26
 
 
Keturiasdešimt devynerių Margaret King jau yra turėjusi plastines nosies, krūtų padidinimo, riebalų nuo pilvo nusiurbimo bei veido patempimo operacijas. Šalia to ji jau 11 metų reguliariai naudoja botulino toksino injekcijas, kurios padeda išlyginti veido raukšles. Panašu, jog Margaret yra priklausoma nuo plastinių procedūrų ir šiuo įpročiu ji nori "užkrėsti" savo paauglę dukrą.

Aštuonioliktojo gimtadienio proga Jodie nuo mamos gavo raukšlių nuo kaktos šalinimo procedūrą – Botulino toksino injekciją. "Jodie kakta tokia pati kaip ir mano. Veido išraiškai pasikeitus, jos kaktoje išryškėja ryškios raukšlelės. Žinojau, kad geriausia pagalba – botulino injekcija", - teigė M. King. Atrodo, ji nekreipia dėmesio į tai, jog tokios procedūros yra rekomenduojamos tik sulaukus 30 metų.

Iš tiesų, Jodie nebuvo patenkinta "raukšlėta" kakta. Ją slėpė po ilgais kirpčiukais bei bandė ją pagražinti įvairiais brangiaisiais kremais nuo raukšlių. Nors jos bendraamžiai tikino nematantys jokių raukšlių ant jos kaktos, Jodie atrodė atvirkščiai. Nepastebėjusi kremų naudos, paauglė pritarė mamos pasiūlymui ir išbandė botokso preparato procedūrą. Nuo šiol ji kartu su mama Londone esančioje "South Woodford" klinikoje ją darosi reguliariai.

"Na ir kas čia blogo, jei tapau priklausoma nuo botulino toksino injekcijų tokia jauna? Nėra nieko blogiau kaip atrodyti senai. Pradėjau šias procedūras ir negaliu sustoti. Aš tikrai seksiu mamos pavyzdžiu, nes po plastinių procedūrų ji atrodo nuostabiai', - samprotavo Jodie.

Jaunos merginos polinkį į plastines operacijas medikai vertina skirtingai. Vieni į jos amžių nekreipia dėmesio ir be jokių dvejonių atlieka savo darbą, kiti – tvirtina, jog susirūpinimas raukšlėmis tokiame amžiuje gali atvesti prie rimtų psichologinių problemų. Jodie ir jos mama pastarajai nuomonei yra abejingos. Todėl kai Jodie sulauks dvidešimt vienerių, jai planuojama kita mamos dovana – plastinė nosies operacija. Šiuo metu moteris dar tariasi ir dėl dukros krūtų padidinimo operacijos.
 
 
Šaltinis: dailymail.co.uk
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Mamos gimtadienio dovana paauglei dukrai - raukšlių šalinimo procedūra
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
   2011 01 02
Grožis ir sveikata   2010 02 24
Grožis ir sveikata   2009 09 08
 
   2009 08 29
   2009 05 29
Grožis ir sveikata   2009 04 07
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos