Plastinės operacijos
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plastinės operacijos
Plastinės operacijos - šiandien sparčiai populiarėjantis reiškinys. Vis dėl to žmonių požiūriai į šį rei... visas aprašymas »
 
 

Naujos įžymybių nosys: Top 5

   Plastinės operacijos   2011 01 02
 
 

Tokioms legendinėms Holivudo superžvaigždėms kaip Barbra Streisand bei Gérard Depardieu jų didelės nosys padėjo sukrauti milijonus bei tapo tikrais aktorių prekiniais ženklais. Šiaip ar taip, šios sėkmės istorijos įkvepia anaiptol ne visas didžianoses ekrano ir scenos garsenybes. Daugelis jų savo netobulumus nusprendžia pasikoreguoti ir tuo reikalu kreipiasi į plastikos chirurgus. Pristatome Jums naujų įžymybių nosių 5-tuką:

 

 

Jennifer Aniston


Jennifer Aniston nosis – turbūt labiausiai aptariama Holivude. Pranešama jog aktorė keletą nosies plastinių operacijų dėl kvėpavimo problemų pasidarė tarp 1994-ųjų ir 2007-ųjų metų. Tiesa, rinoplastika tariamai buvo alikta ir jos vaidinamai Rachel Green iš serialo “Friends”, bet tikrai ne dėl sveikatos problemų.

 

PRIEŠ

 
 

PO

 
 

 

 

 

Blake Lively


Pasak Holivudo gandonešių, būsimai “Gossip girl” žvaigždei Blake Lively rinoplastika buvo atlikta 2006-aisiais, iškart po juostos “Accepted” filmavimo. 23-jų aktorė nei patvirtino, nei paneigė šiuos gandus, tačiau palyginę Lively nosis nuotraukose bei ekrane, tikrai pastebėsite skirtumą.

 

PRIEŠ

 
 

PO

 
Šaltinis: thestarceleb.com
 

 

 

Cameron Diaz


Aistringa surfing’o gerbėja Cameron Diaz per šį savo pomėgį  net keletą kartų buvo susilaužiusi nosį. Cameron prisipažino 2007-aisiais, dėl lūžių sutrikus kvėpavimui,  pasidariusi operaciją. “Visa tai dariau ne dėl grožio, bet dėl sveikatos, tačiau po operacijos mano nosis išties labai pasikeitė”, - komentuoja aktorė.


PRIEŠ

 
Šaltinis: hairfinder.com
 

PO

 
Šaltinis: contactmusic.com
 

 

 

Ashley Tisdale

 

“High School Musical” žvaigždė Ashley Tisdale tvirtina jog  2007-aisiais pasidariusi plastinę nosies operaciją taip pat dėl kvėpavimo problemų. “Jei ne sveikatos problemos, tikrai niekada nebūčiau pasiryžusi tokiam dalykui. Tikiuosi jog man neteks dar kartą viso to ištverti”, - žurnalui “People” atviravo Tisdale.

 

PRIEŠ

 
 

PO

 
Šaltinis: imageupper.com
 

 

 

Ashlee Simpson

 

Dainininkė Ashlee Simpson ne kartą prisipažino jog visada pavydėjo sesers Jessicos Simpson išvaizdos ir netgi parašė dainą (“Shadow” ) apie tai, kaip sunku gyventi gražiosios blondinės šešėlyje. 2006-aisiais Ashlee pasiryžo pašalinti nosies kuprelę, o prieš tai ir šviesiai nusidažyti plaukus. Rezultatas pranoko lūkesčius: netrukus po to pasirodžiusi dainos “Invisible” video klipe mergina pribloškė gerbėjus – ji atrodė ne ką prasčiau nei gražioji Jessica.

 

PRIEŠ

 
 

PO

 
Šaltinis: inquisitr.com
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Naujos įžymybių nosys: Top 5
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2010 02 24
Grožis ir sveikata   2009 09 08
   2009 08 29
 
   2009 05 29
   2009 05 26
Grožis ir sveikata   2009 04 07
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos