Plastinės operacijos
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plastinės operacijos
Plastinės operacijos - šiandien sparčiai populiarėjantis reiškinys. Vis dėl to žmonių požiūriai į šį rei... visas aprašymas »
 
 

Norite atrodyti kaip Angelina Jolie ar Demi Moore? Darykitės plastinę operaciją!

Grožis ir sveikata   Plastinės operacijos   2009 04 07
 
 
Dėl grožio galima padaryti daug. Noras atrodyti tobulai bei būti panašiems į mylimas žvaigždes ar artimus žmones gali privesti prie plastinių operacijų! Bet ar šis didžiulis noras atrodyti kaip viena ar kita garsenybė ar netgi pačios vaikas gali būti tinkamas pasiteisinimas prieš nusprendžiant griebtis grožio peilio? Tai paliekame spręsti jums…

Vienas ryškiausių ir daug atgarsių sulaukusių pavyzdžių, kai dėl noro "supanašėti" į savo mylimiausią žvaigždę, ryžtamasi plastinei operacijai, yra siejamas su Lisa Connell.

 
Šaltinis: api.ning.com
 

Sirgdama nepagydoma liga, ši 29 metų moteris užsimanė atrodyti kaip Demi Moore. "Aš noriu mirti graži" – taip savo sprendimą paaiškino Lisa. Šiam tikslui ketinama išleisti 40,000 svarų sterlingų, kuriuos savo dukros vestuvėms buvo sutaupiusi mama Angela. Ši simpatiška tamsiaplaukė moteris niekada nebuvo patenkinta savo išvaizda. Todėl, nepaisant aplinkinių atkalbinėjimų, ji yra pasiryžusi paskutines dienas praleisti tokia graži kaip nuo vaikystės dievinama kino žvaigždė Demi Moore. Pasak Lisa, ši operacija padarytų ją bent jau trumpą laiką labai laimingą.

 
 

Noras atrodyti kaip Angelina Jolie paskatino Nadya Suleman taip pat ryžtis plastinei operacijai.

 
 

Ši aštuonerių vaikų mama kopijuoja mylimą aktorę visose gyvenimo situacijose. Ji ne tik nori atrodyti kaip Angelina Jolie, bet taip pat siekia jos populiarumo! "The Huffington Post" internetinėje svetainėje aptariamas stulbinamas Nadya ir Angelina panašumas. Pasirodo, joms abiems yra 33 metai, jos abi yra išsiskyrusios ir, žinoma, jos abi labai myli vaikus. Nuo šiol šios moterys turi ir fizinių panašumų. Teigiama, jog dėl noro būti panašiai į Angelina Jolie, Nadya Suleman buvo įdėti lūpų implantai (arba suleistos specialios injekcijos) bei pakoreguota nosies forma. Tačiau ši "grožio procedūra" netrukus sukėlė daug diskusijų. Vis dar klausiama, kaip moteris įstengė sau leisti tokią "gražėjimo" prabangą, kai namie jos laukia aštuoni vaikai?

 
 

Vis dėl to, ne visada plastinėms operacijoms "įkvėpia" įžymių žmonių pavyzdžiai. Pasirodo, grožio idealo nebūtina ieškoti kažkur toli. Kartais užtenka pažvelgti į savo .... atžalas! Taip padarė 50 – metė kosmetologė Janet Cuncliffe.

 
Šaltinis: thesun.co.uk
 

Ji išleido beveik 10 tūkstančių svarų sterlingų plastinėms operacijoms tam, kad atrodytų kaip jos 28 – erių metų duktė Jane. Nors toks moters poelgis daugeliui atrodė kvailas, tačiau ji juo džiaugiasi ir didžiuojasi. Janet mano, kad jos dukra yra nepakartojamo grožio ir kad atsirastų ne vienas norintis atrodyti taip, kaip ji. Nors mamą su dukra skiria 22 metai, dabar jos atrodo kaip seserys. Tokio rezultato priežastis – keletas kūno korekcijų, kurių metu buvo storinamos lūpos bei koreguojama nosis ir akys. Taip pat Janet buvo priauginti ilgi šviesūs plaukai. Galiausiai ji pakeitė savo garderobą ir dabar dėvi stilingesnius bei jaunatviškesnius drabužius. Paklausta, kaip į tokią mamos "transformaciją" reagavo dukra, Jane prasitarė, kad ji tuo didžiuojasi. Jane teigimu, ji neprieštarauja, kad mama "pasinaudojo" jos išvaizda ir plastinių operacijų pagalba tapo panaši į ją. "Aš negaliu kaltinti mamos už tokį jos poelgį dėl to, kad būtent ji ir suteikė man tokius bruožus " – teigė jauna moteris.

 
Šaltinis: thesun.co.uk
 
 
Šaltinis: jurgita.lt
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Norite atrodyti kaip Angelina Jolie ar Demi Moore? Darykitės plastinę operaciją!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
   2011 01 02
Grožis ir sveikata   2010 02 24
Grožis ir sveikata   2009 09 08
 
   2009 08 29
   2009 05 29
   2009 05 26
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos