Plastinės operacijos
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plastinės operacijos
Plastinės operacijos - šiandien sparčiai populiarėjantis reiškinys. Vis dėl to žmonių požiūriai į šį rei... visas aprašymas »
 
 

Plastinės operacijos ne tik gražina, bet ir gydo

Grožis ir sveikata   Plastinės operacijos   2009 09 08
 
 
Tikriausiai nėra nei vienos temos, kurios atžvilgiu būtų sutariama vieningai. Taip yra ir su plastine chirurgija. Vieni jai pritaria, o kiti – ne. Daugiausiai diskutuojama, ar visada noras save pakoreguoti yra pagrįstas, ar tai nėra tik nepilnavertiškumo kompleksą jaučiančių žmonių užgaida. Tačiau, ką patys aršiausi natūralaus grožio šalininkai pasakytų išgirdę, kad jų taip peikiama plastinė chirurgija gali pagerinti gyvenimo kokybę, pašalindama jau daugelį metų jus kamuojančias sveikatos problemas?

Ką daryti, kai galvos skausmas stiprėja ir po kelių akimirkų tarsi okupuoja visą galvą, jo numalšinti nepadeda nei arbata, nei meditacija, nei gydytojo išrašyti vaistai? Tuomet geriausia kreiptis į plastikos chirurgą ir susitarti dėl veido patempimo operacijos. Iš tiesų, jei niekaip negalite atsikratyti to bjauraus galvos skausmo, tos kaskart nelauktai aplankančios migrenos, nenuleiskite rankų ir nenusiminkite, nes išeitis yra. Taip optimistiškai nuteikia geriausi Jungtinių Amerikos Valstijų plastikos chirurgai.

Neseniai atlikti tyrimai parodė, kad tie asmenys, kuriems buvo atlikta veido tempimo procedūra, lengvai atsikratė ilgą laiką juos kamavusios migrenos. Išsiaiškinti šį teigiamą plastinės chirurgijos poveikį medikus paskatino keletas jų klientų, kurie darėsi plastines operacijas dėl kosmetinių priežasčių, tačiau netrukus pastebėjo ir dar vieną jų rezultatą - jiems sumažėjo ir paretėjo užeinami galvos skausmai.

Amerikos Plastinės ir Rekonstrukcinės chirurgijos žurnale užfiksuotos tyrimo išvados skelbia, jog daugiau nei 80 procentų pacientų, kuriems buvo atlikta tempimo procedūra vienoje iš trijų galvoje esančių sričių – kaktoje, smilkiniuose, pakaušyje - lengvai atsikratė galvos skausmų.

Neurologai į šiuos plastikos chirurgų atiltus tyrimo rezultatus žiūri šiek tiek įtariai. "Žinoma, jei man neurogolas pasakytų, kad yra būdas išgydyti migreną, ir tai yra veido patempimas, iš pradžių į tai žiūrėčiau skeptiškai", - prisipažįsta pats tyrimui vadovavęs plastikos chirurgas Bahman Guyron. "Tačiau, jei atvirai, tikrai neatmesčiau tokios procedūros galimybės", - tęsė chirurgas.

Plastinė procedūra yra siūloma tik teigiamą požiūrį į botokso injekcijas turintiems pacientams, kurie išbandė daugybę būdų norėdami atsikratyti migrenos, tačiau jos taip ir neatsikratė.

 
Šaltinis: fashionindie.com
 
 
Šaltinis: nytimes.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Plastinės operacijos ne tik gražina, bet ir gydo
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
   2011 01 02
Grožis ir sveikata   2010 02 24
   2009 08 29
 
   2009 05 29
   2009 05 26
Grožis ir sveikata   2009 04 07
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos