Plaukai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plaukai
Sveiki, išpuoselėti plaukai yra tai, ko trokšta kiekviena mergina. Vienoms tai duota iš prigimties, kitom... visas aprašymas »
 
 

25 klaikiausios žvaigždžių šukuosenos

Grožis ir sveikata   Plaukai   2009 07 06
 
 
Tinkamai parinktas plaukų stilius gali pakeisti jūsų išvaizdą į gera. Jis gali kuo puikiausiai paslėpti veido bruožų trūkumus, pridėti arba atimti kelis metus ar kilogramus. Tačiau ne visada po apsilankymo kirpykloje džiaugiamasi nepriekaištingu rezultatu. Atsitinka ir taip, kad net patys talentingiausi kirpėjai suklysta ir neišpildo jūsų lūkesčių. Tai kuo puikiausiai įrodo garsiausios pasaulio žvaigždės ir jų nevykusios, ne kartą į blogiausių plaukų stilių sąrašus patekusios šukuosenos.

Vienas ryškiausių netinkamo plaukų stiliaus pasirinkimo pavyzdžių galėtų būti trumpa Beyonce šukuosena. Geru skoniu garsėjanti dainininkė nedažnai suklysta rinkdamasi drabužius, aksesuarus ar šukuoseną. Tačiau nusprendusi peroksidu nušviesinti trumpai nukirptus plaukus ir juos susukti stambiomis garbanomis garsi moteris persistengė. Tokia šukuosena Beyonce ne tik netinka prie veido formos, bet dar ir atrodo senamadiškai. Trumpus plaukus buvo pasirinkusios ir dar kelios Holivudo žvaigždės. Verta pažymėti, jog toks plaukų stilius Kate Holmes, Paris Hilton, Mena Suvari tiesiog netiko. Nusikirpusios plaukus jos tarsi prarado dalelę savo žavesio ir paseno keleriais metais.

Stilistų kritikos taip pat susilaukia ir ilgi žvaigždžių plaukai. Dėmesį atkreipia pernelyg papūsti ir suvelti Jessica Simpson, Drew Barrymore ar Amy Winehouse plaukai. Nesėkmingai bando sužavėti ir Jennifer Lopez bei jos stambios ir sendinančios garbanos. Žvelgdamas į nuotraukas negali nepastebėti ir itin storų ir dvispalvių Fergie kirpčiukų. Nežinia kaip vertinti ir raudoną Pete Wentz, žydrą Pink ir rožinę Gwen Stefani, Christina Aquillera bei Lily Allen plaukų spalvas. Tai – nevykęs eksperimentas, o gal stilingai meniškas sprendimas?

Taigi, žvaigždės ne tik kartais persistengia su apranga ar makiažu, bet taip pat dažnai nesėkmingai bando eksperimentuoti ir su plaukais. Šių ir kitų garsenybių plaukų modeliavimo "nesusipratimai" – tiesiai prieš jus.
 
 
 
 
 
 
Galerijos šaltiniai: thefablife.com, hollywood.com
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: 25 klaikiausios žvaigždžių šukuosenos
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 20
Grožis ir sveikata   2015 02 07
Grožis ir sveikata   2013 08 09
 
Grožis ir sveikata   2013 06 25
   2013 05 08
Grožis ir sveikata   2013 04 24
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos