Plaukai
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Plaukai
Sveiki, išpuoselėti plaukai yra tai, ko trokšta kiekviena mergina. Vienoms tai duota iš prigimties, kitom... visas aprašymas »
 
 

7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui

Tautos balsas   Plaukai   2009 08 17
 
 
Vis dar galvojate, kaip madingai apsikirpti? Tuomet kviečiame pasisemti minčių susipažinus su madingiausiomis rudens vyriškų šukuosenų tendencijomis. Artėjantį sezoną vis dar išliks madingi vasariški pavyzdingo mokinio ir nenuoramos rokerio įvaizdžiai: įvairaus ilgio netvarkingi kirpčiukai bei atidengta kakta su sukeltais ant pakaušio ir vašku arba geliu sutvirtintais plaukais. Na, o dar daugiau madingų rudens plaukų stilių – priešais jus!

• Šoninis sklastymas. Šiam plaukų stiliui amžiaus ribų tikrai nėra. Ją mielai renkasi ir merginų dievaitis Zacas Efronas, ir moterų numylėtinis George Clooney. Sklastymas tinka beveik visoms veido formoms ir įvairiems plaukų ilgiams. Tačiau jei jūsų plaukai ilgesni, sklastymą, skirtingai nei trumpiems plaukams, formuokite tokiomis priemonėmis, kurios nėra blizgios.

 
 

• Trumpi kirpčiai. Nešiodami kirpčiukus, galite susikurti įvairiausių šukuosenų ir kaskart atrodyti vis kitaip. Pašiaušti, pavelti ar suglostyti kirpčiai artėjantį rudenį bus labai madingi.

 
 

• Kirpimas ežiuku. Tai - paprastas ir patogus kirpimas, tačiau jis tinka ne kiekvienam. Šis kirpimas itin tiks pasitikintiems vyrams, nes jis išryškina veide atsispindinčią vidinę stiprybę, drąsą ir kovotojo dvasią. Jei jau nusprendėte rudenį pasitikti tokiu plaukų stiliumi, būkite pasiruošę dažnai lankytis kirpykloje. Mat vos tik ataugę plaukai turi būti nukirpti – tai yra tokios šukuosenos privalomumas.

 
 

• Kelių sluoksnių kirpimas. Dauguma vyrų mėgsta patrumpinti plaukus šonuose ir galvos užpakalinėje dalyje, o viršuje juos palikti ilgesnius. Šis plaukų stilius vis dar išliks labai madingas ir įgaus dar greitesnį populiarumo pagreitį. Jums paliekama laisvė eksperimentuoti ir sukurti įdomius ir be abejo stilingus kirpimus. Gal įkvėpimo suteiks amerikiečių aktoriaus ir daininko Adam Lambert pavyzdys?

 
 

• Retro stiliaus šukuosena. Jau tapo įprasta, kad besisukantis mados ratas mus sugrąžina atgal į praeitį. Vyriškų šukuosenų madoje retro stiliaus įtaka rudenį bus labai ženkli. Besidomintys mados naujienomis yra kviečiami išbandyti tvarkingus kirpimus, lygių plaukų šukuosenas praėjusio amžiaus 40 – 50 – ųjų stiliumi. Beje, į madą sugrįžta ir kirpimas "bliūdeliu".

 
 

• Na, o jei nenorite atrodyti pernelyg teisingai, tuomet pasinerkite į 70 – uosius ir tapkite maištinga rudens roko žvaigžde su stilinga skiautere ant galvos.

 
 
 
Šaltinis: hair.becomegorgeous.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: 7 vyriškų šukuosenų tendencijos rudeniui
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Grožis ir sveikata   2015 04 20
Grožis ir sveikata   2015 02 07
Grožis ir sveikata   2013 08 09
 
Grožis ir sveikata   2013 06 25
   2013 05 08
Grožis ir sveikata   2013 04 24
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos